2017-09-02 19:00:56

Wisłok Strzyżów wygrał z Piastem Tuczempy. Debiut nowego trenera

Wisłok Strzyżów pokonał sensacyjnie Piast Tuczempy i opuszcza strefę spadkową 4 ligi podkarpackiej. Kilka dni przed meczem doszło do zmiany trenera.

Na dwa dni przed meczem w Wisłoku Strzyżów doszło do zmiany trenera. Dotychczasowego szkoleniowca Macieja Rusina zastąpił Jacek Klisiewicz.

Już w 10. minucie Karol Skuba strzelił bramkę na 1-0 dla Wisłoka Strzyżów.

Na odpowiedź Piasta Tuczempy czekaliśmy zaledwie dziewięć minut. Gola wyrównującego zdobył Kamil Aab.

Na przerwą jednak Wisłok Strzyżów schodzi z prowadzeniem po tym jak Patryk Kwaśniczko pewnie wykorzystał rzut karny w 40. minucie meczu.

Trzy minuty po zmianie stron Karol Skuba strzelił swoja drugą bramkę i było 3-1.

Wynik spotkania ustalił Łukasz Gorczyca w 62. minucie meczu.

1-0 Karol Skuba (10)
1-1 Kamil Aab (19)
2-1 Patryk Kwaśniczko (40-rzut karny)
3-1 Karol Skuba (48)
4-1 Łukasz Gorczyca (62)