2017-09-02 13:09:43

Polonia Przemyśl pokonała Głogovię Głogów Młp.

Polonia Przemyśl pokonała Głogovię Głogów Małopolski 3-1 w pierwszym spotkaniu 6. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dwie bramki zdobył Paweł Piątek.

Polonia Przemyśl objęła prowadzenie w 10. minucie meczu za sprawą Marcina Sobola.

Dwanaście minut po przerwie Paweł Piątek podwyższył prowadzenie "Barcelonki" umieszczając piłkę w siatce Głogovii Głogów Małopolski

W 84. minucie spotkania Piątek po raz drugi strzelił gola i Polonia Przemyśl prowadziła trzema bramkami.

Mecz zakończył się wynikiem 3-1 ponieważ minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Kamil Kawa strzelił honorową bramkę dla gości z Głogowa.

1-0 Marcin Sobol (10)
2-0 Paweł Piątek (57)
3-0 Paweł Piątek (84)
3-1 Kamil Kawa (89)

Komentarze: 29

kum kum 2017-09-02 13:45:14

wynik powinien być dwucyfrowy. Polonia marnuje stuprocentowe sytuacje!

fakt 2017-09-02 14:32:23

Miasto ponad 62 tys. ludzi i kibiców na meczu 100/ vide Nowiny/ to jest 0,17 % ogółu.

~anonim 2017-09-02 14:33:57

lewe nogi kopanie piłką poziom ubogi

Miluś 2017-09-02 17:02:13

Gra bez składu i ładu- poziom żenujący , napastnicy Polonii i ich setki- tragedia,
-ok. 50 widzów -ot cała prawda o przemyskim futbolu.

kibic 2017-09-02 17:16:49

Czuwaj w A-klasie ma wiecej kibiców , tak było zawsze , na Polonii frekwencja była tylko jak grała derby z Czuwajem.

kibic podk 2017-09-02 17:22:57

Tak naprawde to na Polonii wybudowali Market 20 lat temu i to był koniec klubu. Po połączeniu sie z Polna i przeniesieniu sie na Sanocką (stadion Polnej kiedyś ) skonczyli sie kibice . W latach 80/90 gdy stara lonia grała w niskich ligach stadion był w połowie pełny bo to była POLONIA !!! Zlikwidowac stadion bardzo kameralny w centrum miasta to mozna tylko Przemyślu , na ten wygwizdów na Sanockiej nikt nie bedzie chodził .

starszy 2017-09-02 17:53:31

Na tym lotnisku starej Polny nigdy nie było atmosfery piłkarskiej -inaczej bywało na ul.Sportowej . Dzisiaj aby osiągac wyniki -potrzebny jest sztab szkoleniowy- wykształcony i dzałacze, sponsorzy z kasą

Do starszy 2017-09-02 19:36:38

Swiete slowa. Zaloga slaby trener tym bardziej ze traktuja go jak kolege. W dobrym klubie nie ma prawa takie cos miec miejsca. Jezdzi na turnieje z niektorymi z fibrisu i razem chleja. A potem sie dziwia ze laza pijani po miescie. Dzialacze daja sie walic po rogach bo to bezmozgie typy a sponsorow nie ma bo kto przyjdzie do klubu gdzie pracownicy w sadzie zeznaja przeciw zarzadowi a do tego dobrych pracownikow sie wywalilo. Tylko Polna tylko RWKS!

Polonista 2017-09-02 19:52:54

Wszystkim piszącym o słabej frekwencji na Polonii, proponuję zacząć od siebie i na następny mecz wziąć ze sobą dwie inne osoby, które to zaproszą po dwie kolejne i będzie wyższa frekwencja.
Jeśli ktoś woli oglądać drugi od końca poziom rozgrywek a lubi sobie posiedzieć w większym gronie, to droga wolna - Polonia nie trzyma nikogo na siłę!
Ja mogę oglądać Ekstraklasę choćby sam na stadionie.

P.S. Jest jedna zasada: "Zwycięzców się nie sądzi".
Niech wygrywają wszystkie pozostałe mecze w taki sposób, byleby wygrywali!

Stary Kibic 2017-09-02 19:59:49

Nie mogę zrozumieć dlaczego nikt nie dopilnował ilości zółtych kartek gracza, który zagrał jako nieuprawniony w ostatnim meczu PP z Hurkiem (5:1 dla Polonii).
Zadanie to należy do Kierownika Drużyny, który w tym wypadku ewidentnie zawalił sprawę, tak jak kiedyś Pani Kierownik z Legii w dwumeczu z Celtikiem.
Nawet jeśli OZPN nie przysłał informacji, to Kier. Drużyny powinien mieć te wszystkie informacje w swoim kajecie. Czy to tak dużo aby spisać z protokołu meczu kartki?
Nagana dla Pana Kierownika z Polonii.

Do stary kibic 2017-09-02 21:13:32

Podczas transferowania tego zawodnika poinformowano klub ze nie ma kartek ani zadnej kary. Tydzien po meczu nagle sie znalazly. Z ta banda w ozpn i tak nie wygrasz. Mozesz wplacic hajs za odwolanie i czekac a i tak przegrasz.

Znawca 2017-09-02 21:15:52

A jak cymbale mial kierownik spisac kartki z zalacznika jak ten zawodnik w pucharze gral w Jksie? Idz do Jksu po zalacznik. Predzej ci liscia wyplaca. Tak jak Ciskowi pieniadze.

do kibic /taki czy owaki/ 2017-09-02 22:51:03

Daruj sobie te nędzne agitacje za swoim nędznym klubikiem.
Nikogo tu nie interesują A-klasowe zespoły.
Artykuł dotyczy Polonii.

P.S. Lonia - /w domyśle Polonia/ - także piszemy z wielkiej litery.

KKS 2017-09-03 08:36:06

Po co isc na ta padline. Lepiej piwko za rogiem wypic. Tylko Czuwaj ejooooooooo.

foffo 2017-09-03 09:50:30

Do tego by sprawdzić kto ma jaką karę jest extranet, ktoś mądry to wymyslił by ułatwić kierownikowi drużyny sprawę i wystarczy tylko sprawdzić danego zawodnika by wiedzieć czy może grać czy nie.

DO kks 2017-09-03 11:06:05

Sam jesteś Padlina.
Żałosne, że musisz pisać swoje komentarze nie na temat pod artykułem o Polonii.

KKS 2017-09-03 13:08:19

Dzisiaj wszyscy do Huwnik w jednym szeregu tylko Czuwaj ejooooooooo.

Do MKS 2017-09-03 13:45:45

Kto wg Ciebie powinien grać za Kazka ? Z tego co widziałem to on kreuje większość akcji, bez niego nie ma środka pola.

MKS 2017-09-03 14:01:38

Wedlug mnie Kazek powinien siedziec na lawce juz dawno przed sezonem. A w okienku zalatwic kogos na jego pozycje. Prawda jest taka ze na ta chwile caly zespol opiera sie na Piatku Wanacie Kocoju i Sobolu. Reszta to jest parodia. Chodze na mecze to widze. Nie tylko ja zreszta. Bramkarza nie licze bo ani jeden ani drugi znaczacych bledow nie maja na koncie.

:) 2017-09-03 14:19:05

Chyba byliśmy na innych meczach, ale każdy ma 'swoje' zdanie.

Polonista 2017-09-03 14:27:12

Miażdżąca przewaga Polonii i pewne zwycięstwo! Brawo Polonia!

1909 2017-09-03 14:29:50

Sądząc po liczbie komentarzy, Polonia cieszy się ogromnym zainteresowaniem w całym mieście. Gratuluję wygranej!