2017-08-31 14:08:31

LKS Pisarowce ograł Błękitnych Ropczyce na wyjeździe. Cztery bramki Sebastiana Sobolaka

facebook.com/lkspisarowce/
LKS Pisarowce ograł Błękitnych Ropczyce na wyjeździe 5-2. Cztery bramki w tym meczu strzelił Sebastian Sobolak.

LKS Pisarowce objął prowadzenie w 4. minucie spotkania za sprawą Sebastiana Sobolaka.

Błękitni Ropczyce odpowiedzieli trafieniem Krzysztofa Orzecha po dwudziestu minutach, a po pół godzinie gry już prowadzili po golu Mariusza Wiktora.

W 35. minucie spotkania Sebastian Sobolak trafił do siatki po raz drugi i do przerwy był remis.

Dwanaście minut po zmianie stron Sobolak skompletował hat-tricka, a dziesięć minut później było już 2-4 i po raz kolejny na listę strzelców wpisał się najlepszy napastnik 4 ligi podkarpackiej.

W 79. minucie Piotr Lorenc ustalił wynik spotkania, które zakończyło się wysokim zwycięstwem LKS Pisarowce.

0-1 Sebastian Sobolak (4)
1-1 Krzysztof Orzech (26)
2-1 Mariusz Wiktor (32)
2-2 Sebastian Sobolak (35)
2-3 Sebastian Sobolak (57)
2-4 Sebastian Sobolak (67)
2-5 Piotr Lorenc (79)