2017-08-31 11:44:29

Klasa O Dębica. Sokół Kolbuszowa Dolna wciąż na szczycie, zwycięstwo Victorii Czermin

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonała beniaminka, Kolorado Wola Chorzelowska 6-2. Stal II Mielec, Victoria Czermin i Olchovia Olchowa również zainkasowały po trzy punkty.

Sokół Kolbuszowa Dolna pewnie pokonała Kolorado Wola Chorzelowska 6-2.

Kamil Adrianowicz i Łukasz Korab strzelili po dwie bramki w tym meczu. Po za tym na listę strzelców wpisali się jeszcze Tomasz Chmielowiec i Dawid Maziarz.

Dla Kolorado honorowe trafienia zaliczyli Kamil Rado i Wojciech Witkowski.

Victoria Czermin uporała się z Raniżovia Raniżów 4-0.

W 14. minucie wynik spotkania otworzył Wojciech Soboń. Kolejne bramki w tym meczu padały po przerwie.

Dziewięć minut po przerwie Paweł Ciuła podwyższył wynik meczu na 2-0.

W 70. minucie Jakub Trzypis dał trzybramkowe prowadzenie Vicotrii Czermin a wynik spotkania ustalił Patryk Bielik jedenaście minut przed końcem meczu.

Inni kandydaci do awansu także wygrali swoje spotkania. Olchovia Olchowa 4-0 na wyjeździe z LKS Wiewiórka.

Stal II Mielec z kolei ograła Chemik Pustków 2-0.

1-0 Wojciech Soboń (14)
2-0 Paweł Ciuła (54)
3-0 Jakub Trzypis (70)
4-0 Patryk Bielik (79)