2017-08-30 19:00:05

JKS Jarosław przegrał z Podlasiem Biała Podlaska

Podlasie Biała Podlaska pokonała JKS Jarosław 3-1. Wszystkie bramki padły w drugiej części spotkania.

Do przerwy nie ogladaliśmy bramek, chociaż były ku temu okazje.

Podlasie Biała Podlaska objęło prowadzenie w 49. minucie meczu. Marcin Kruczyk umieścił piłke w bramce JKS-u Jarosław.

Na odpowiedź gości czekaliśmy niespełna osiemnaście minuty. Wtedy też wyrównującą bramkę zdobył Daniel Kmak.

Rozstrzygające trafienia padły w ostatnich dziesięciu minutach meczu. Najpierw ponownie prowadzenie Podlasiu dał Maciej Wojczuk, a w doliczonym czasie gry wynik spotkania na 3-1 ustalił Jarosław Kosieradzki.

1-0 Marcin Kruczyk (49)
1-1 Daniel Kmak (67)
2-1 Maciej Wojczuk (80)
3-1 Jarosław Kosieradzki (90+)

Po 5 meczach 4 punkty to porażka .Jeżeli dalej w takim tempie będzie drużyna punktowac to czeka nas 4liga.To co pokazuje druzyna totrzeba sie nastawic na nastepne baty od Resovi. Chyba 3 liga jest za mocna a może po naukę trzeba pojechać do Wolczanki. Nadal życzę dobrze JKS OWI ale mimo wszystko po 5 meczach należy to podsumować i krytyka się należy.

Żenada 2017-08-30 21:28:57

Witam wszystkich komentujących. Co z tą karawaną się stało? Jedzie dalej, czy zrobiła sobie przerwę? Czyli jednak zawodnicy zrozumieli, że wygrywać nie ma sensu, bo klubu nie interesuje awans, a i tak pieniędzy nie dostaną, bo przecież nikt tam nie poszedł po kasę. Teraz co napiszecie? Że jeszcze czasu potrzebujecie? Tylko co na to inne drużyny :D :D

~anonim 2017-08-30 22:50:40

nostra trade -jakis nowy sponsor?

Yogi Babu 2017-08-31 07:42:55

Jak chcecie się utrzymać to z takim Podlasie trzeba punkty czy nawet punkt zdobywać.
Co to znaczy przgotowanie do sezonu w trakcie sezonu ??? !!!
Czy jest pewność że ci piłkarze zostaną na wiosnę? ???: Czy wiosną od nowa budowanie drużyny?
Zastanówcie się co robicie bo was na taczkach wywiozą za bramę panowie włodarze klubu.
Cierpliwość kibiców też się kiedyś kończy!

Billy Kid 2017-08-31 08:14:19

Tracą bramki w końcówce bo nie są przygotowani do sezonu .
Tak było w Ostrowcu i teraz na Podlasiu

Galowy 2017-08-31 09:10:51

Przypomniał mi się mecz z Radzyniem jak niektórzy pisali ze nie ma się co dziwić że JKS przegrał skoro nigdy jeszcze w Radzyniu nie wygrał. I teraz gramy z Podlasiem z którym odziwo nigdy nie przegraliśmy i co się dzieje? w Radzyniu nie można było wygrać ale w Białej przegrać już tak :-) po kolejnych dwóch kolejkach jest duża szansa(oby jednak nie)że JKS będzie na miejscu spadkowym a to będzie już 7 kolejka po której jak wielu pisało JKS ma odpalić. Więc czekamy bo dobre połówki z Avia i Podhalem to niestety za mało.

Żenada 2017-08-31 10:19:57

Dzień dobry wszystkim! Ojejejejej ile minusów i ani jednego komentarza z wyzwiskami na mnie... rodzina już wstała, ale boi się komentować? Pozdrawiam prezesków :D :D

do Żenady 2017-08-31 11:25:35

Po prostu na Ciebie nikt już nie zwraca uwagi :-)

yuriWeFurii 2017-08-31 15:18:28

Ja rozumiem, że zespół był budowany do ostatnich dni przed startem ligi, ale wydaje mi się, że poza samym zgraniem drużyny umiejętności i doświadczenie obecnych kopaczy powinny wystarczyć na trochę więcej niż 4 punkty. Trochę więcej ambicji, cięższych treningów, może szczęścia na boisku bo wiosna może być dużo trudniejsza.