2017-08-28 17:08:13

Klasa O Rzeszów. Korona Rzeszów wygrała z Crasnovią Krasne

Korona Rzeszów wygrała z Crasnovią Krasne 4-1 i jest liderem. Aż cztery ekipy mają po 7 punktów. Są to Korona, Błękit Żołynia, Strumyk Malawa i Sokół Sokołów Małopolski.

Korona Rzeszów ograła na wyjeździe Crasnovię Krasne. Dwie bramki dla gości zdobył Patryk Tłuczek, a po jednym trafieniu zanotowali Michał Bigus i Tomasz Zieliński. Dla Crasnovii honorowe trafienie zaliczył Witold Baran.

Strumyk Malawa pokonał Grodziszczankę Grodzisko Dolne na wyjeździe, choć do przerwy przegrywał 0-1 po golu Arkadiusza Dudy z 30. minuty meczu. Po zmianie stron dwie bramki dla gości strzelił Adrian Tokarz.

KS Stobierna uległa Błękitowi Żołynia 0-1. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Marcin Dudek.

Natomiast czwarty z zespołów, który ma 7 punktów w ligowej tabeli - Sokół Sokołów Małopolski wygrał w delegacji z Sawą Sonina 2-1. Gole dla przyjezdnych strzelali Bartłomiej Bać i Michał Uram. Natomiast gospodarze odpowiedzieli jedynie bramką Alberta Szpunara.

0-1 Tomasz Zieliński (25)
0-2Patryk Tłuczek (32)
0-3 Patryk Tłuczek (40-rzut karny)
1-3 Witold Baran (68)
1-4 Michał Bigus (90)