2017-08-28 16:08:39

Klasa O Krosno. Partyzant Targowiska liderem. Czarni Jasło i Przełom Besko także wygrali swoje mecze

Partyzant Targowiska ograł OKS Markiewicza i z kompletem zwycięstw przewodzi tabeli krośnieńskiej "okręgówki". Czarni Jasło i Przełom Besko również wygrali swoje mecze. Kolejne trzy punkty dopisał do swojego dorobku Start Rymanów. Najwięcej emocji było w Korczynie.

Partyzant Targowiska ograł OKS Markiewicza 2-0. Bramki dla gospodarzy strzelili Robert Kozubal cztery minuty po przerwie i Konrad Kubal po kwadransie drugiej części gry.

Czarni Jasło wygrali z Grabowianką Grabówka 4-2. Damian Kulig zanotował dwa trafienia, a po golu dla Czarnych strzelili Jakub Stelmach i Jakub Wyderka. Natomiast dla gości bramki zdobyli Dawid Sołkowicz i Robert Haduch.

Przełom Besko wygrał 6-0 z LKS Skołyszynem, natomiast Start Rymanów ograł Gaudium Łężyny 5-0.

Najciekawiej było jednak w Korczynie. Kotwica Korczyna zremisowała z Naftą Jedlicze 5-5! Remis gospodarzom uratował Marcin Balawajder w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

1-0 Robert Kozubal (49)
2-0 Konrad Kubal (59)