2017-08-28 16:08:12

Klasa O Dębica. Olchovia Olchowa zremisowała z Victorią Czermin. Sokół Kolbuszowa Dolna liderem

Olchovia Olchowa zremisowała z Victorią Czermin 3-3, mimo że było już 0-3. Sokół Kolbuszowa Dolna i Stal II Mielec zgodnie wygrały swoje mecze. Lepszy bilans ma Sokół i jest liderem.

Victoria Czermin objęła prowadzenie już w 20. minucie meczu za sprawą Jakuba Trzpisa, a pięć minut przed przerwą Kamil Kłos strzelił na 2-0.

Dziewięć minut po przerwie było 0-3 a gola strzelił Kamil Warenda.

Olchovia Olchowa odrabianie strat rozpoczęła po kwadransie drugiej połowy. Najpierw gola na 1-3 zdobył Andrij Khoptowyj z rzutu wolnego.

W 64. minucie kontaktową bramkę strzelił Jarosław Marchlik a wyrównującego gola gospodarze zdobyli dziesięć minut przed końcem meczu. Do bramki Victorii Czermin trafił Damian Tryczyński.

Sokół Kolbuszowa Dolna pokonał na wyjeździe Kaskadę Kamionke 3-1.

Goście objęli prowadzenie już w 5. minucie, a bramkę z rzutu wolnego zdobył Kornel Kołacz. Tuż przed przerwą było już 0-2, a na listę strzelców wpisał się Tomasz Chmielowiec.

Po zmianie stron najpierw Piotr Karkut nie wykorzystał rzutu karnego, później Kaskada Kamionka przeprowadziła skuteczną kontrę i było 1-2.

Karkut zrehabilitował się w 80. minucie meczu i ustalił wynik na 1-3.

Stal II Mielec pokonała w delegacji Ostrovię Ostrowy Branowskie, choć do przerwy przegrywała 0-1.

Bramkę dla gospodarzy strzelił grający trener - Robert Szalony w 24. minucie.

Goście odpowiedzieli trafienieniami Damiana Parysa i Jakuba Więcława odpowiedni kwadrans po zmianie stron i w 73. minucie.

0-1 Jakub Trzepis (20)
0-2 Kamil Kłos (39)
0-3 Kamil Warenda (54)
1-3 Andrij Khoptowyj (60-rzut wolny)
2-3 Jarosław Marchlik (64)
3-3 Damian Tryczyński (80)