2011-06-22 00:06:33

Huragan Morąg lub Motor Lublin mogą zagrać w II lidze

Po rezygnacji z awansu do II ligi wschodniej Olimpii Zambrów PZPN zaproponował promocję drugiemu w tabeli III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej Huraganowi Morąg.
 
Warunkiem dopuszczenia morąskiego klubu do drugoligowych rozgrywek jest uzyskanie licencji. Działacze Huragana mają czas na  złożenie wszystkich niezbędnych dokumentów do 28 czerwca, choć jak sami przyznają pojawiają się problemy dotyczące infrastruktury i finansów klubu.
 
W przypadku nie dopuszczenia do rozgrywek stadionu Huragana, klub ma obowiązek wskazać obiekt zastępczy. Działacze biorą pod uwagę gre w Ostródzie (około 45 km) lub Olsztynie (około 65 km), lecz najpierw musiliby dość do porozumienia z gospodarzami tych że stadionów.
 
Krzysztof Smulski, przewodniczący komisji licencyjnej zastrzegł, że w przypadku nie uzyskania licencji przez Huraga trzecia w tabeli Concordia Elbląg nie będzie brana pod uwagę pod kątem awansu do II ligi.
 
W takim przypadku możliwość gry w sezonie 2011/2012 w II lidze wschodniej otrzymałby Motor Lublin. Warunkiem byłoby oczywiście wcześniejsze uzyskanie licencji.
 
źródło: dwadozera.pl

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

czlowiek 2011-06-25 15:42:28 0 0

motor nie zasluguje na gre w 2 lidze i niech siedza w 3 .wiecznie na czyjejs licencji beda sie slizgac??smiecie?

kibic 2011-06-25 17:37:14 0 0

pierwszeństwo na morąg także są małe szanse że motor zagra w lidze

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem