2017-08-24 12:54:53

Ekoball Stal Sanok pokonała Sokół Nisko i jest liderem!

Ekoball Stal Sanok pokonała Sokół Nisko 3-1 w zaległym meczu 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej i awansowała na fotel lidera.

Ekipa Ekoball Stal Sanok prowadzona przez trenera Robeta Ząbkiewicza pewnie zwyciężyła druźynę Sokoła Nisko.

Na prowadzenie gospodarze wyszli dopiero w doliczonym czasie I połowy za sprawą Konrada Kaczmarskiego, który okazał się bezwzględnym egzekutorem rzutu karnego.

Druga połowa spotkania dla gospodarzy zaczęła się wyśmienicie. Już w 53. minucie po przebojowej akcji Krystiana Jaklika prowadzenie dla Ekoball Stal Sanok podwyższył Jakub Ząbkiewicz.

Pomimo dwubramkowej przewagi Ekoball Stal Sanok kreowała kolejne groźne sytuacje pod bramką Sokoła Nisko. W 78. minucie spotkania bramkę na 3-0 głową zdobył Bartosz Sieradzki.

Sokół Nisko na tle dobrze dysponowanego rywala stać było jedynie na honorowe trafienie z 84. minuty spotkania. Bramkę która przerwała fantastyczną serię 17 meczów bez straty gola ekipy Ekoball Stali Sanok zdobył Marcin Tur.

Zwycięstwo nad drużyną Sokoła Nisko zapewniła Ekoball Stali Sanok fotel lidera.

1-0 Konrad Kaczmarski (45+1)
2-0 Jakub Ząbkiewicz (53)
3-0 Bartosz Sieradzki (78)
3-1 Marcin Tur (83)

Stal Sanok: Krzanowski – Wójcik (82. Pawiak), Śmietana (37. Florek), Gąsior, Kaczmarski, Tabisz, Jaklik (76. Hydzik), J. Ząbkiewicz (65. Romerowicz), Adamiak (80. Słysz), Sieradzki, Kuzio (55. Borek).

Sokół Nisko: Wietecha – Tyczyński (75. Pliszka), M. Stępień, Szpyra, Kołodziej (25. Tabaka), K. Lebioda, Tur, Drelich (55. Sudoł), Puzio (55. Powęska), Woźniak, Niedziałek.

Sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów).
Żółte kartki: Woźniak.