2017-08-23 21:24:19

Stal Mielec prowadziła już 2-0, ale przegrała z Pogonią Siedlce

Piłkarze Stali Mielec wygrywali z Pogonią Siedlce już 2-0, ale niestety musieli pogodzić się z porażką. Podkarpacki zespół ostatecznie przegrał 2-3.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 18. minucie spotkania po trafieniu Leandro. Gdy kilka minut później na 2-0 podwyższył Mateusz Cholewiak wydawało się, że Stal Mielec sięgnie w tym spotkaniu po komplet punków.

Pomiędzy 31. a 39. minutą jednak gracze Pogoni Siedlce zdobyli dwa gole i doprowadzili do wyrównania. Obydwa trafienia padły łupem Dariusza Zjawińskiego.

Decydująca bramka padła na 10 minut przed końcem spotkania. Gola na wagę trzech punktów dla Pogoni Siedlce zdobył Mateusz Żytko.

1-0 Leandro (18)
2-0 Mateusz Cholewiak (24)
2-1 Dariusz Zjawiński (31)
2-2 Dariusz Zjawiński (39)
2-3 Mateusz Żytko (80)

Stal Mielec: Radosław Majecki - Mateusz Gancarczyk, Krzysztof Kiercz, Angel Granchov (78. Edgar Bernhardt), Leandro, Łukasz Wroński, Piotr Marciniec, Waldemar Gancarczyk, Mateusz Cholewiak, Krystian Getinger (63. Maksymilian Banaszewski), Dejan Dermanović (63. Michał Janota).

Pogoń Siedlce: Krystian Stępniowski - Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko, Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Jakub Szrek (79. Dawid Polkowski), Miroslav Pastva, Daniel Chyła, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Bajdur (75. Damian Świerblewski), Dariusz Zjawiński (89. Adrian Paluchowski).

Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Żółte kartki: Cholewiak, Marciniec - Chyła, Wichtowski, Żytko, Zjawiński, Pastva.