2017-08-21 15:08:26

Klasa O Jarosław. Pierwsze zwycięstwo Orła Przeworsk, MKS Kańczuga liderem

Orzeł Przeworsk zanotował pierwsze zwycięstwo w klasie okręgowej, niepokonana pozostaje MKS Kańczuga. Niepokonana do tej pory Sanoczanka Święte bez bramkowo zremisowała ze Startem Pruchnik.

Orzeł Przeworsk dopiero w trzeciej kolejce wygrał pierwszy mecz w klasie okregowej. W pokonanym polu pozostawił San Hurko-Hureczko, a wynik 4-0 to najniższy wymiar kary. Po dwie bramki zdobyli Piotr Boratyn i Edwin Struś.

MKS Kańczuga pokonała MKS Radymno 2-0. Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Grzegorz Podstolak w 28. minucie. Wynik spotkania ustalił Dawid Dziedzic strzelając bramkę piętnaście minut przed końcem meczu.

Dotychczasowy lider Sanoczanka Święte zremisowała bezbramkowo z drugim spadkowiczem, Startem Pruchnik. Start przeważał w tym meczu, a lider nastawił się na grę z kontry.

W innym meczu Klasy O Jarosław, Zorza Zarzecze zremisowała 2-2 z Płomieniem Morawsko.

1-0 Piotr Boratyn (20)
2-0 Edwin Struś (33)
3-0 Piotr Boratyn (38)
4-0 Edwin Struś (60)

Orzeł Przeworsk: Kurosz - Misiąg, Tworzydło, Strączek (52. Misiło), Kowal – P. Gurak, Barszczak, Wilk, Pigan (76. A. Gurak) – Struś (69. Piątek), Boratyn I (67. Pikuła)

Hurko San Hureczko: Wilma – Drapała, Fedak, Trawka (64. Czernicki), Bartnik I, Marciniak (45. Milanik), Gosa (66 M. Krajewski), P. Krajewski I , Ciciński (57. Kowalski), Ślimak, Kazek