2017-08-21 10:15:18

KSZO Ostrowiec pokonał JKS Jarosław

KSZO Ostrowiec pokonał JKS Jarosław 3-1, mimo że jarosławianie prowadzili w tym spotkaniu.

Krzysztof Zawiślak dał przowadzenie JKS-owi Jarosław w 20. minucie spotkania.

Na odpowiedź KSZO Ostrowiec czekaliśmy raptem dziesięć minut, wtedy to wyrównującą bramkę zdobył Kamil Łokieć.

Na kolejne bramki kibice zgromadzeni na stadionie w Ostrowcu Świętokrzyskim czekali do ostatnich dziesięciu minut meczu.

Najpierw Mateusz Mąka strzelił gola dającego prowadzenie gospodarzom, a w doliczonym czasie gry Łukasz Jamróz ustalił wynik spotkania na 3-1.

Komentarze: 15

Obektywnie 2017-08-21 10:27:26

Dobra gra jksu i kszo. Tak naprawde mecz mógł się skońcZyć takim samym wynikiem ale dla gości.
JKS z meczu na mecz co raz lepiej brawo!

JKS Forever 2017-08-21 11:15:03

Czy Wygrywasz Czy Nie Ja i Tak Kocham Cię ,
W Moim Sercu JKS i Na Dobre i Na Złe !!!

Pan Jan 2017-08-21 11:19:47

Przegrana po dobrej grze wstydu nie przynosi ! Brawo Panowie i dzięki za walkę na boisku!
Teraz wiem że może być już tylko lepiej! Widać poprawę no i chłopaki chcą walczyć i grać!
Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek! :)
Będzie dobrze ! :)

Karolina 2017-08-21 14:20:38

Tworzy się nowa dobra drużyna i co najważniejsze , waleczna :)

Kibic 2017-08-21 14:23:09

Pomimo porażki, bardzo dobry mecz JKS. Można być pełnym optymizmu i zwycięstwa i wysokie miejsce w tabeli

monnnnn 2017-08-21 16:02:42

Nie oszukujmy się ale z Podhalem będzie dalej w plecy a punkty uciekają,

Grześ 2017-08-21 16:17:10

Wyluzuj :) Jeszcze wygrają i też przegrają czy zremisują ale na pewno nie spadną z tej ligi.

Maestro 2017-08-21 16:27:15

Będzie dobrze a z czasem jeszcze lepiej!

rici 2017-08-21 21:04:59

Ta liga jest tak zakręcona każdy z każdym może wygrać jak i przegrać będzie ciekawie????a czas pokaże.

Ja 2017-08-22 06:53:13

Będzie dobrze.Liczę na wygraną z Podhalem.warunek jeden .Obrona musi upilnowac Dziedzica.

Żenada 2017-08-22 16:02:47

Widzę, że jak mnie nie ma, to prezeski gratulują sobie nawet porażki. No ale w tym klubie nikt nie jest dla pieniędzy, a awans nikogo nie interesuje. Serdecznie pozdrawiam! Świetny mecz! oby tak dalej!!