2017-08-20 10:27:21

Siarka Tarnobrzeg przegrała z GKS-em Bełchatów

Siarka Tarnobrzeg uległa GKS-owi Bełchatów 2-5 w wyjazdowym meczu rozgrywek 2 ligi.

"Siarkowcy" zagrali odważnie i od pierwszych minut byli groźni. Już w 10. minucie do bramki strzeżonej przez Arkadiusza Moczadło trafił Mateusza Brozia i podkarpacki zespół wyszedł na prowadzenie.

Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadził Piotr Giel i wszystko zaczęło się od początku.

Kolejna bramka dla GKS-u Bełchatów padła w 52. minucie. Do siatki Siarki Tarnobrzeg po raz drugi trafił Piotr Giel. Zaledwie cztery minut później nasz zespół zdołał zrównać stan pojedynku - ponownie tego dnia na listę strzelców wpisał się Mateusz Broź.

W dalszej części pojedynku do siatki trafiali już tylko gospodarze. Bohaterem miejscowych został Piotr Giel, który zdobył tego dnia aż cztery bramki. Jedną dorzucił w końcówce Dawid Flaszka.

0-1 Mateusz Broź (10)
1-1 Piotr Giel (36)
2-1 Piotr Giel (52)
2-2 Mateusz Broź (56)
3-2 Piotr Giel (65)
4-2 Piotr Giel (70)
5-2 Dawid Flaszka (87)

GKS Bełchatów: Arkadiusz Moczadło - Łukasz Pietroń, Adrian Klepczyński, Michał Bierzało, Marcin Garuch, Bartłomiej Bartosiak (63. Robert Chwastek), Patryk Rachwał (76. Mikołaj Bociek), Marcin Ryszka, Dawid Flaszka, Emile Thiakane (82. Michał Ciarkowski), Piotr Giel (88. Przemysław Zdybowicz).

Siarka Tarnobrzeg: Karol Dybowski - Jan Grzesik, Dawid Kubowicz, Konrad Stępień, Piotr Witasik, Dawid Witkowski, Mateusz Broź, Mateusz Czyżycki (86. Michał Dawidowicz), Grzegorz Płatek (72. Krystian Furgacz), Konrad Zaradny (56. Kamil Radulj), Mateusz Janeczko (56. Krzysztof Ropski).