2017-08-15 19:28:07

Sensacyjny wynik w Krośnie. Karpaty na kolanach

Karpaty Krosno w kompromitującym stylu przegrały z Podhalem Nowy Targ aż 0-5!

Podhale Nowy Targ objęło prowadzenie w 3. minucie meczu za sprawą Błazeja Cyferta który umieścił piłkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Następnie Podhale stworzyło kilka klarownych sytuacji. Najpierw fantastyczną interwencją popisał się bramkarz Karpat Krosno - Mateusz Krawczyk. Kilka minut później Krawczyk wyczekał napastnika z Podhala w sytuacji sam na sam.

W 20. minucie spotkania Karpaty stworzyły pierwszą klarowną sytuacje, ale dośrodkowania Dawida Kuligi nie potrafił wykorzystać Michał Stasz.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 1-0, mecz obfitował w wiele sytuacji.

Piętnaście minut po zmiane stron Michał Przemyk strzelił bramkę na 2-0 dla Podhala Nowy Targ.

W 70. minucie po faulu Mateusza Kantora w polu karnym do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Sebastian Świerzbinski i było 0-3.

Bramkę na 0-4 zdobył Konrad Buć dziesięć minut przed końcem spotkania, wykorzystująć fatalny błąd Mateusza Krawczyka.

Dzieła zniszczenia Karpat dokonał Michał Przemyk w 85. minucie. I Podhale Nowy Targ wygrało w Krośnie 5-0.

Baca 2017-08-15 19:56:04

Brawo gazdowie. Cepry z Krosna na kolanach. Brać ich do wypasu i dojenia owiecek

lejacy na cyganow 2017-08-15 20:14:28

buuuuaachachhachcahhachchahcahcahahhahhahahahahhahahahhachcahcahhchchchahcahhcahcaaaaaaaaaaaaaachahcahhcahcahcahhcahcahhcah karpatyyy co baubaucbhcbaucbhahabaahbabababbababbhhbhbhba

Piter 2017-08-15 20:14:48

Karpaty zagrały totalne dno,bez pomysłu,zaangażowania.Po co Cempa wchodzi na boisko żeby sobie pochodzić po nim,cofa piłkę do tyłu nie ma ciągu na bramkę to jest napastnik?Lepiej swoimi juniorami grać niż zasiężną zbieraniną.Będzie trudno się utrzymać w tym sezonie.

lejacy z cyganow 2017-08-15 20:16:38

do rafineri pomagac toczyc bo uja gracie swoich nie macie i sprowadzacie a to wszystko warte jest buahahhahahhahahah ahahahahhaahaa ha ah ahahhahahahhahahahaa hahahahhahahhaha ahahhahahah smiecie buahahahhahahahhahahahh ha hahahha hahha

do psychopata z Jasla 2017-08-15 20:25:32

Kolego idź pisać na swoją stronę a jak nie ma to po ścianach w Jaśle i wyp. ..Z tej strony

Antek 2017-08-15 20:30:42

Wychodzi mecz z soboty jeszcze zmęczenie ...Podhale mocniejsze

obiektywny 2017-08-15 20:34:22

Jaka sensacja -od lat wiemy ,że piłka podkarpacka prezentuje najniższy poziom w Polsce-niestety

czarny 2017-08-15 20:38:40

karma wrocila i teraz Pawlo toczy beki w rafinerii HAHAHAHA

~anonim 2017-08-15 20:45:43

a jaślanka w której lidzie kopie? bo nie mogę ich znaleźć w III lidzie ani IV?

kiwrowca 2017-08-15 21:03:06

W Jaśle jest 1 zajebistą rzecz. Autobus fo Krosna.

Mewka 2017-08-15 21:33:30

Stal Rzesz?w stara ekipa ma polewkę z tych co suchary jedli jak im bramę na stadion w tym śmiesznym krośnie atakowalismy

~anonim 2017-08-15 22:43:31

karpaciarze widac zmeczeni byli bo na nocna zmiane toczyli beki w rafinerii ,aby Czarni wygrali.

piknik z Krosna 2017-08-15 23:04:40

Poziom komentarzy na tym portalu to dno absolutne.
Ps1 - kompromitacja Karpat,
Ps2 - podobno prawie połowa drużyny grała na antybiotykach, co nie zmienia punktu 1,
Ps3 - Karpaty jesteśmy z Wami, będzie lepiej

Igor 2017-08-16 06:51:03

No gorzej być nie może:)

czarni 2017-08-16 07:13:52

no tak grali na antybiotykach bo noca toczyli beki w rafinerii i zagrali na PIATKE .Wypijmy za zdrowie karpaszmaciarzy.

Jks 2017-08-16 08:07:20

Kierunkowy do krosna 05 :) :) :)

:DDDDD 2017-08-16 08:12:50

Kiedy skiper mówić na derbach wyniki meczów z boisk 3 ligowych najlepszy był ten wynik :D : karpaty Krosno vs Podhale nowy Targ cały sektor resovii pęka ze śmiechu :DD w tym oczywiście ja .

kibic 2017-08-16 08:47:07

Panie Penar kończ pan wstydu oszczędź kibicom w Krośnie. Cempa niech do Jasła wraca bo tam jedynie grał na wysokim poziomie.

Dukla 2017-08-16 08:49:50

A gdzie najwięksi miłośnicy toczenia beczek,pavlo,amigo czy KKS? jeszcze DOCHODZĄ DO SIEBIE PO UPOKORZENIU ? boli SZCZURY? MA BOLEĆ I TAK DO KOŃCA AŻ TA WASZA ZBIERANINA SIĘ ROZLECI.

Do Jaślanki 2017-08-16 12:13:14

jaślanka mam nadzieję ze spotkamy się w pucharze polski i nie wie czy po meczu tak będziecie kozaczyć jak dostanie tęgie ładnie ,ale znając życie odpadniecie na jakieś wiosce

do do jaslanki 2017-08-16 12:25:06

Juz romie krośnieński zapomniałeś jak odpadaliście niedawno w pucharze polski z takimi potęgami z wielkich miast jak nowotaniec czy pisarowce ? Nie spotkamy się w pp bo nie mamy takich spranych głów jak Wy i nie śnimy co rok jak wy o potędze.W Jaśle jest obecnie amatorska drużyna złożona z miejscowych chłopaków a wasz cudowny team za grube setki tysięcy upokarzają górale z Nowego Targu w 3 a tak naprawdę 4 lidze.

Jaślanka 2017-08-16 12:33:51

fakt u nas jest IV poziom rozgrywek a u was VI, i wiedzę że zazdrościsz , bo my do Nowego Targu, Lublina, Ostrowca, Rzeszowa jedziemy na mecze a ty możesz pojechać jedynie turystycznie i to jest taka różnica, a waszym marnym klubiku to bida jest straszna że nawet na mineralną nie macie, podaj nr konta waszego śmiesznego klubu to przeleje wam parę groszy

do czarnego 2017-08-16 14:01:53

chłopczyku z jasła, żal w dupę ściska że gramy 2 klasy wyżej,ale to nie mój problem tempo strzało

do czarnego 2017-08-16 14:05:07

lecz swoje kompleksy gdzieś indziej , bo to relacja z meczu Karpaty-Podhale, nie wiem co Ty tu robisz , o jaślakach nic nie piszą