2017-08-15 15:08:20

Cosmos Nowotaniec przegrał z KS Wiązownica

Comos Nowotaniec przegrał z KS Wiązownica w drugiej kolejce 4 ligi podkaprackiej.

KS Wiązownica prowadziła do przerwy. Tuż przed zmianą połów piłkę w siatce Cosmosu Nowotaniec umieścił, nowy nabytek drużyny z Wiązownicy - Marek Soczek.

Gospodarze odpowiedzili w 52. minucie spotkania. Niezawodny Piotr Laskowski strzelił bramkę na 1-1.

Nieco ponad dwadzieścia minut przed końcem Paweł Bartnik wyprowadził KS Wiązownice na prowadzenie.

W 77. minucie Piotr Świst ustalił wynik spotkania na 1-3.

Więcej bramek w tym spotkaniu juz nie padło. Cosmos Nowotaniec po spadku nie moze sie otrząsnąć i notuje drugą porażke w 4 lidze.

COSMOS NOWOTANIEC - KS WIĄZOWNICA 1-1 (0-1)

0-1 Marek Soczek (42)
1-1 Piotr Laskowski (52)
1-2 Paweł Bartnik (68)
1-3 Piotr Świst (77)