2017-08-15 15:08:43

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała z MKS Trzebinia

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała na wyjeździe z MKS Trzebinia w pierwszym meczu drugiej kolejki 3 ligi gr. IV.

Wólczanka Wólka Pełkińska objęła prowadzenie w 31. minucie. Do siatki MKS Trzebinia trafił Mateusz Kocur.

Siedem minut później było już 0-2 za sprawą Mateusza Podstolaka i taki wynik utrzymał się już do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze dązyli do wyrównania, ale ich ataki na nic się zdały.

W 81. minucie spotkania Kamil Hul zdobył trzecią bramkę dla gości z Wólki Pełkińskiej.

MKS Trzebinie stać było jedynie na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry. Bramkę tę strzelił Mateusz Stokłosa.

0-1 Mateusz Kocur (31)
0-2 Mateusz Podstolak (38)
0-3 Kamil Hul (81)
1-3 Mariusz Stokłosa (90)