2017-08-15 13:08:01

Izolator Boguchwała poległ z Sokołem Sieniawa. Popis Dawida Kaszy

Izolator Boguchwała uległ Sokołowi Sieniawa 0-3 w hicie 2. kolejki 4 ligi podkarpackiej. Dawid Kasza zdobył dwie bramki i został uznany bohaterem spotkania.

Przez pierwsze 15 minut na boisku nie działo się nic. Następnie sędzia Kamil Dobosz zagwizdał rzut wolny dla Sokoła Sieniawa, a w zamieszania w polu karnym najprzytomniej zachował się Jarosław Lis, który umieścił piłkę w siatce.

Przed przerwą mieliśmy jeszcze wielką kontrowersję. Michał Bogacz z całym impetem od tyłu zaatakował Dawida Kaszę, a sędzia Dobosz pokazał obrońcy Izolatora tylko żółtą kartkę.

Pięć minut po zmianie stron fatalny błąd w obronie "Izolacji" wykorzystali podopieczni Marcina Wołowca a piłkę w siatce umieścił Dawid Kasza.

Ten sam zawodnik w 67. minucie spotkania rozstrygnał losy meczu strzelając bramkę zza pola karnego.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SOKÓŁ SIENIAWA 0-3 (0-1)

0-1 Jarosław Lis (17)
0-2 Dawid Kasza (50)
0-3 Dawid Kasza (67)