2017-08-12 23:55:51

Rzemieślnik Pilzno rozgromił spadkowicza 3 ligi

Rzemieślnik Pilzno pokonał Cosmos Nowotaniec 3-0 w 1. kolejce 4 ligi podkarpackej.

Rzemieślnik Pilzno objął prowadzenie w w 34. minucie spotkania za sprawą Damiana Wolańskiego.

Cosmos Nowotaniec po wymianie kadry nie przypominał zespołu z zeszłego sezonu, do przerwy wynik nie zmienił się. Gospodarze kontrolowali przebieg gry.

Trzy minuty po zmianie stron Tomasz Barycza podwyzszył wynik spotkania na 2-0.

W 62. minucie Konrad Fryś zdobył trzecią bramkę dla Rzemieślnika Pilzno i ustalił wynik meczu na 3-0.

1-0 Damian Wolański (34)
2-0 Tomasz Barycza (48)
3-0 Konrad Fryś (62)

Komentarze: 11

Tylko My!!! 2017-08-13 00:12:22

Teraz jedziemy po łatwe 3 pkt do Strzyżowa już we wtorek na koncie będzie 6pkt!!!! zastanawiam się po co ten Strzyżów awansował do tej 4ligi!!!! Hahaha
Mamy Wolańskiego rozniesiemy ich 5;0!!!

Teraz ja 2017-08-13 04:26:20

I po co ta podnieta po 1 meczu

Gość ! 2017-08-13 07:06:33

chyba nie byłeś na meczu !!!
Cosmos poziom A klasy , a Wisłok to inny poziom .
Zliczajmy punkty po meczu a nie przed !!!!!!

kjh 2017-08-13 07:19:21

Cosmos to będzie bez punktów w tej rundzie, zachciało się kilku panom grać na siłę w 4 lidze.Nie ma sianka nie ma zawodników.Było wystartować w okręgówce i spokojnie grać..

kuba 2017-08-13 08:12:22

oh co ja widzę!!!! Rzemieślnik w 3 lidze!!!!!!!!

Iiirr 2017-08-13 08:49:47

Oh co ja widzę rzemieslnik w 4lidze .......teraz gra w 5 lidze.....

wk 2017-08-13 09:00:17

Dodawanie sobie punktów przed meczem świadczy o ignorancji lub głupocie. Rzemieślnik faktycznie pokazał wiele efektownych akcji i mógł zdobyć o wiele więcej goli (2 x słupek po strzałach Baryczy) jednak uczciwie trzeba powiedzieć, że wydatnie pomógł mu w tym słabiutki Cosmos. Mecz z beniaminkiem pokaże prawdziwe oblicze Rzemiosła.

~anonim 2017-08-13 09:12:08

Czyli w rachunkowości polskich firm dodawanie przychodów do otrzymania do zysku firmy do ignorancja i głupota.

tak jest 2017-08-13 09:15:18

W tej lidze jak i wyższych ligach łącznie z ekstraklasą każdy z każdym może wygrać lub przegrać.

~anonim 2017-08-13 10:32:09

troche pokory...

liczba kibiców na meczu 2017-08-14 08:18:50

90 minut pl - 100, strona Rzemiosła - 150 Nowiny - 300. Za starych dziejów Rumian powiedział kawał "przychodzi do lekarza pacjent i mówi Panie doktorze mam za małego a lekarz odpowiada owiń go Pan a Trybune Ludu ona wszystko wyolbrzymia.