2017-08-12 23:27:08

Sokół Sieniawa wygrał z Wisłoką Dębica po golu z trzeciej minuty

Sokół Sieniawa pokonał Wisłokę Debice 1-0. Zwycięski gol padł w trzeciej minucie spotkania.

Sokół Sieniawa objął prowadzenie w 3. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym Wisłoki Dębica najprzytomniej zachował się Patryk Kapuściński i umieścił piłkę w siatce.

Podopieczni Marcina Wołowca cały czas kontrolowali przebieg spotkania niedopuszczając Wisłoki do klarownych sytuacji.

Najbliżej zdobycia bramki Wisłoka Dębica była w doliczonym czasie pierwszej połowy, ale najpierw Damian Bożek nie trafił w bramkę a później strzał Kacpra Maika został zablokowany.

W 57. minucie meczu Jakub Szewczyk otrzymał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. I podopieczni Dariusza Kantora musieli kończyć mecz w dziesiątkę.

Dwie minuty przed końcem meczu Hubert Król stanął przed doskonałą szansą na wyrównanie, ale jego strzał został zablokowany.

1-0 Patryk Kapuściński (3)

Wisłoka Dębica:
Dybski - Hus, Nabożny, Tubek, Wójcik, Bożek, Pęcak, Maik, Motyka, Ślęczka, Szewczyk

Komentarze: 36

KURATOR 2017-08-13 00:49:55

Tomasz Jagieła to jeden z najbardziej perfidnych sędziów z Podkarpacia. M oczy jak czort :D

Władysław 2017-08-13 02:05:24

Jagieła to nie sędzia, to przypadkowy facet z gwizdkiem, przerośniętym ego i miernym talentem,

~anonim 2017-08-13 04:06:28

Mierny i mizerny jak jagiełła. Ma jednak chronodups.o bo pełni ważne funkcje w skompromitowanym światku Takie beztalencie szkoli innych. Zgiń, przepadnij w otchłani działu.

Do anonim 2017-08-13 05:05:28

I dziwić się że takie wynalazki jak sieniawa. grają potem po takich ligach

~anonim 2017-08-13 06:47:04

Kopacze Wisloki czy nie wiecie ze z sedziami sie nie dyskutuje? Moze jakies szkolenie albo lepiej rozmowa z kibicami

~anonim 2017-08-13 07:55:26

Jakbyś sam coś był wart to o drugim źle byś nie mówił

Stevie wonder 2017-08-13 07:55:35

Podopieczni Marcina Wołowca cały czas kontrolowali przebieg spotkania niedopuszczając Wisłoki do klarownych sytuacji. - Przecież w drugiej Połowie Sieniawa nic nie miała do powiedzenia nawet grając w przewadze. Kto te relacje pisze ? Stevie wonder?

Ja 2017-08-13 08:02:30

Widać ból d****y u Wisloki, sory ale na meczu wasi zawodnicy każdą decyzje sędziego głośno komentowali i do niego skakali natomiast nie widziałem tego u zawodników Sokoła, ich interesowała gra , fakt druga połowa tego nie pokazywała ale widać było po zawodnikach Sieniawy, że brakuje im jeszcze świeżości

kuba 2017-08-13 08:14:52

oh co ja widzę!!!! Sieniawa w 3 lidze!!!!!!!!

LKS 2017-08-13 08:49:59

Młokosi z wisłoki nie dali rady, kantor narobił w majty

~anonim 2017-08-13 08:55:04

Stevie wonder- kontrolowali mecz, nie pozwolili Wisłoce strzelić bramki

iuya 2017-08-13 09:12:39

Gdzie jest ten pismak z Wisłoki który krzyczał na tej stronie 3 liga Wisłoka ?

travolta 2017-08-13 09:20:54

i zaczelo sie, bol dupska u ksow poziom 1908 % :) w okregowie robili co chcieli a tutaj od razu zimny prysznic i porazka - drogie dziewczyny z lasu - musicie sie do takiego stanu przyzwyczaic - bedziecie czesto bici !

~anonim 2017-08-13 09:20:59

Wisloka na dobrej drodze do awansu do 3 ligi hihihi oby tak dalej

~anonim 2017-08-13 10:09:42

Sieniawa tak nie dawno chciala awansowac do 2 ligi, maja kase, ale kasa nie koniecznie rowna sie awans.Dzis zagrali slabo chodz potrafili w decydujacych momentach zablokowac strzaly 100% Wisloki i nie dopuscili do remisu. Moim skromnym zdaniem to Izolator zrobi awans !!

Obserwator 2017-08-13 12:02:16

Bylem na meczu nie jestem ani z Sieniawy ani z Debicy Tylko z Rzeszowa i przyznam się szczerze ze Wisloka w drugiej polowie byla duzo lepsza. Na przestrzeni calego meczu rowniez. Uderzenie Kaszy w twarz zawodnika Wisłoki to czerwien i dyskwalifikacja na wydziele dyscypliny. Wtedy mecz bylby po 10 i otwarte zawody. Blad sedziego ewidentny. A Sieniawa ma dobry zespol na papierze ale trener do d****y. Bedzie tak jak ze Stal Rz. Czyli wielkie G.

~anonim 2017-08-13 12:06:01

niema na takim meczu obserwatora? To co sędzia wyprawia to jest śmiech na sali .Tacy ludzi nie powinni być wpuszczani na stadion mogą jedynie sędziować walki pod sklepem

~anonim 2017-08-13 12:52:18

Obecność obserwatora i tak by nic nie dała. Arogancja i bezczelna pewność siebie, bezkarnośc tego garbuska z Krosna bierze się stąd, ze jest mocno osadzony w strukturach tej niereformowalnej kliki. A urwa urwie łba nie urwie.

Piła 2017-08-13 12:55:32

Jaki trener taki zespół. Będą się tylko bronić i grać z tylu bo trener Wołek tylko to potrafi i cicho siedzieć

ole 2017-08-13 13:06:49

Nikt z Wisłoki tutaj nie ma bólu d****y! Racja, że piłkarze przesadzili z tymi dyskusjami z sędzią - z nimi sie nie dyskutuje bo oni mają władze.
Nikt nie krzyczy, że Wisłoka idzie o awans bo na dzień dzisiejszy jej na to nie stać.
Każdy oczekuje od piłkarzy walki i to pokazali do końca meczu mimo, że początek przespali.

Inaczej myslący 2017-08-13 13:40:09

Warto dobrze grać i solidnie punktować, dziś nie stać Wisłoki na 3 ligę ale na wiosnę może będzie stać

~anonim 2017-08-13 16:07:15

NIE WOLNO DUSKUTOWAC Z SEDZIAMI NAWET JAK ROBIA TAKIE JAJA-kopacze zapamietac sobie bo jeszcze dwa takie mecze i nie bedzie mual kto grac

kuba 2017-08-13 18:48:13

oh co ja widzę!!!! Wsloka w 3 lidze!!!!!!!!

~anonim 2017-08-13 22:13:02

Nie chcę psioczyć ale to wydarzenie sportowe pokazało słabe punkty Wisłoki. Nie mam nić do młodego bramkarza który ma spory potencjał ale popełnił koszmarny błąd który kosztował brakiem punktów. Jak ten błąd by się nie zdarzył to Wisłoka nie przegrała by tego spotkania. Brak klasowego zmiennika dla Szewczyka i Konika była widoczna. Odszedł Nowak i Pietras i brak tych panów jest widoczny ....

Znawca 2017-08-14 00:28:11

Wisłoka zaorała Jagiełę hahahahahahahahahahhahaahhaah

xiadz 2017-08-14 06:25:48

ks płaczki Dębica :)

~anonim 2017-08-14 09:44:47

Wiesci sie rozchodza - Burmistrz Szewczyk nie chce wisloki w 4 lidze. hahaha Tak slabym zespolem pogracie rok i spadek do okregowki ..haaha. IGLOOPOL spusci wam lanie hahaha

@narodowi z pustyni 2017-08-14 11:30:52

odezwal sie pan szlachcic :D zamknij glupi ryj i pomysl ze za parenascie dni trzeba sie pakowac i szkola wita, moze cos cie tam naucza leszczu

aaa 2017-08-14 11:56:41

12380 2017-08-14 13:25:38

Bramkarz doświadczony jest potrzebny od zaraz, tak samo napastnik. Sztab szkoleniowy niech wyciągnie wnioski z tego spotkania. Wisłoka jak grała w okręgówce miała mocniejszy skład, to jest skandal !!!! Postawiono na młodych którzy nie nadają się na 4 ligę. piątej i kantor to sztab wyborczy Szewczyka Burmistrza który nie chce KSW w 4. Lidze. Prezesie szanowny ! Trzeba trenera doświadczonego który tych młodych piłkarzy potrafił by poustawiać! Jak tak dalej sprawy się rozwiną to za rok 5 liga