2017-08-12 20:15:27

Siarka Tarnobrzeg przegrała z Garbarnią Kraków. Dramat na trybunach

Siarka Tarnobrzeg uległa Garbarni Kraków 0-1 w Krakowie w meczu trzeciej kolejki 2. ligi.

Siarka Tarnobrzeg po porażce z Radomiakiem Radom, chciała przywieźć jakieś punkty z Krakowa.

Jednak tuż przed przerwą Garbarnia Kraków wyszła na prowadzenie za sprawą Arkadiusza Garzeła.

.W 75. minucie spotkania do wyrównania doprowadził Mateusz Broź, napastnik Siarki.

Cztery minuty później było już 2-1, na ponowne prowadzenie wyprowadził Garbarnie Serhij Krykun.

Garbarnia Kraków zdobyła jeszcze jedną bramkę przed końcem spotkania, a jej autorem był Filip Wójcik i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1.

1-0 Arkadiusz Garzeła
1-1 Mateusz Broź
2-1 Serhij Krykun
3-1 Filip Wójcik
Garbarnia Kraków:
Marcin Cabaj - Petar Borovićanin, Arkadiusz Garzeł, Krzysztof Kalemba, Damian Nieśmiałowski, Eryk Ceglarz, Łukasz Pietras, Karol Kostrubała, Tomasz Ogar, Michał Kitliński, Marcin Siedlarz.

Siarka Tarnobrzeg:
Karol Dybowski - Jan Grzesik, Dawid Kubowicz, Jakub Księżniakiewicz, Piotr Witasik, Michał Dawidowicz - Kamil Radulj (46. Mateusz Janeczko), Konrad Stępień, Mateusz Czyżycki (87. Grzegorz Płatek), Mateusz Broź - Konrad Zaradny (61. Krzysztof Ropski).

W drugiej połowie miejsce miało dramatyczne zdarzenie na trybunach i mecz został przedłużony o 37 minut. Jak poinformował dziennikarz Łączynaspiłka.pl - Adam Delimat, reanimowano jednego z kibiców, jednak wydaje się że wszystko zakończy się szczęśliwie.