2017-08-12 14:08:52

Błękitni Ropczyce odprawili z kwitkiem Wisłok Strzyżów. Trzy bramki Mariusza Wiktora

Błękitni Ropczyce odprawili z kwitkiem beniaminka czwartej ligi Wisłok Strzyżów aż 4-1. Autorem trzech bramek był Mariusz Wiktor.

Błękitni Ropczyce objęły prowadzenie już w 7. minucie. Pierwszego gola w tym meczu strzelił Konrad Szela.

Później mieliśmy koncert Mariusza Wiktora, który zdobył trzy bramki. Najpierw podwyższył na 2-0 pięć minut po golu Szeli.

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy Wiktor zdobył trzecią bramkę dla Błękitnych Ropczyce.

Po zmianie stron długo nic się nie działo, aż w 73. minucie Karol Skuba zdobył kontaktową bramkę dla Wisłoka Strzyżów.

Trzy minuty przed końcem spotkania Mariusz Wiktor skompletował hat-tricka i ustalił wynik spotkania na 4-1 dla Błękitnych Ropczyce.

1-0 Konrad Szela (7)
2-0 Mariusz Wiktor (12)
3-0 Mariusz Wiktor (45+)
3-1 Karol Skuba (73)
4-1 Mariusz Wiktor (87)