2017-08-01 21:44:37

sparing: Sokół Sieniawa - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-0

Piłkarze Sokoła Sieniawa wygrali 2-0 z trzecioligową Wólczanką Wólke Pełkińska w meczu sparingowym.

Obydwa gole w tym spotkaniu padły w końcówce. W 78. minucie rzut karny na bramkę zamienił Patryk Kapuściński.

Wynik spotkania na 2-0 dla Sokoła Sieniawa ustalił kilka minut później Mateusz Jędryas.

Zespół Grzegorza Sitka zagrał w mocno eksperymentalnym składzie - w barwach Wólczanki Wólka Pełkińska zagrało sporo graczy testowanych.

SOKÓŁ SIENIAWA - WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2-0 (0-0)

1-0 Patryk Kapuściński (78-karny)
2-0 Mateusz Jędryas (84)

Wólczanka Wólka Pełkińska (I połowa): Testowany - Podstolak, Walat, Wrona, Testowany - Kocur, Lech, Testowany, Szewc - Gwóźdź - Jurczak Wólczanka; (II Połowa): Testowany (60. Testowany) - Wątróbski, Wrona, Walat (60. Khorolskyi), Testowany - Kocur (60. Testowany), Testowany, Testowany, Hul, Szewc (60. Testowany) - Testowany