2011-06-13 21:06:28

Smolec i Pontus odejdą z Resovii

Władze drugoligowej Resovii Rzeszów zapowiedziały, że klub nie przedłuży umów z napastnikiem Marcinem Pontusem i pomocnikiem Piotrem Smolcem.
 
W ciągu tygodnia ma się także wyjaśnić, kto poprowadzi drużynę w sezonie 2011/2012 - czy będzie to duet trenerski Łuczyk-Matuła, czy inny szkoleniowiec. Wpływ na tą decyzję prócz prezesów Bentkowskiego i Sadowskiego ma mieć również nowy dyrektor sportowy Jerzy Podbrożny.
 
Prezes klubu Aleksander Bentkowski zdradził na łamach dziennika Nowiny, że nie pewna jest także przyszłość Michała Ogrodnika i Mateusza Kantora. Obaj ci zawodnicy są jedynie wypożyczeni do Resovii odpowiednio z Błękitnych Ropczyce i Górnika Zabrze. Ich dalsza gra przy Wyspiańskiego wiązałaby się z wypłaceniem ich dotychczasowym klubom ekwiwalentu za wyszkolenie, na co rzeszowianie nie chętnie przystają.
 
Pierwszym zawodnikiem który wzmocni Pasiaki może być Marcin Juszkiewicz z Concordii Piotrków Trybunalski. Resovia od dawna dążyła do pozyskania 28-letniego rozgrywającego, któremu 30 czerwca kończy się kontrakt. Po tym terminie piłkarz ma stawić się w siedzibie klubu i parafować umowe na grę przy Wyspiańskiego 22.
 
źródło: Nowiny

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem