2017-07-18 11:07:47

Angel Granchov i Maksymilian Banaszewski piłkarzami Stali Mielec!

Na zdjęciu Maksymilian Banaszewski w barwach Znicza Pruszków (fot. zniczpruszkow.com.pl)
Bułgar Angel Granchov (Neftochimik Burgas) i Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków) to kolejni dwaj piłkarze, którzy wzmocnili szeregi pierwszoligowej Stali Mielec.
 
24-letni Angel Granchov jest obrońcą. Pochodzi z Bułgarii, gdzie występował ostatnio w Neftochmiku Burgas. Ma na koncie grę w młodzieżowych reprezentacjach tego kraju.
 
Maksymilian Banaszewski ma 22 lata. Jest pomocnikiem i młodzieżowym reprezentantem Polski. Został wykupiony ze Znicza Pruszków.

<< Odbierz 10 zł za rejestrację w Fortunie. Bez wpłat! >>

To kolejki zawodnicy, którzy wzmocnili ekipę Stali Mielec w przerwie letniej. Łącznie nowych piłkarzy jest aż 12.
 
Oprócz Granchova i Banaszewskiego w drużynie prowadzonej przez Zbigniewa Smólkę zobaczymy: Edgara Bernhardta, Mateusza i Waldemara Gancarczyków, Szymona Przystalskiego, Tomasza Swędrowskiego, Łukasza Wrońskiego, Niklasa Zulciaka, Momhila Tsvetanova, Dejana Djermanovicia i Leandro.

Czytaj także

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Anonim 2017-07-18 19:20:52 4 0

wzmacniają się na potęgę. nie jestem z Mielca więc pytam skąd kasa

Sm 2017-07-19 16:02:55 0 0

Podpisana umowa z pge plus duze dotacje z miasta

SM 2017-07-20 13:45:19 0 0

Tak jak poprzednik napisał-sponsorzy-PGE,LHS,PZL Sikorsky i inni,stypendia z miasta plus dotacje,do tego spora część budżetu to wpływy ze sprzedaży karnetów i biletów oraz klubowego sklepiku-średnia widownia na jednym meczu to ponad 3 tysiące ludzi,więc licząc średnio 12-13 zł za bilet daje to fajną sumę nawet po odliczeniu kosztów organizacji meczu :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem