2017-06-27 23:06:04

Podkarpacki ZPN przegrał w pierwszym meczu turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego

(fot. twitter.com)
Za nami pierwszy dzień turnieju finałowego turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego. Reprezentacja Podkarpacia przegrała z drużyną z województwa łódzkiego 1-4.

Reprezentacja podkarpacia przegrała 1-4 z Łódzki ZPN w pierwszym dniu Finałowego Turnieju o Puchar im. Kazimierza Górskiego na IZO Arenie.

W 25. minucie meczu Oskar Błoch zdobył pierwszą bramkę dla Łódzkiego ZPN i do przerwy nie oglądaliśmy więcej goli.

Dwanaście minut po zmianie stron na 2-0 podwyższył Jakub Jasiński, a chwilę później Oskar Błoch dał reprezentantom Łódzkiego ZPN trzy bramkowe prowadzenie.

Piętnaście minut przed końcem meczu Kacper Sadłocha pewnie wykorzystał rzut karny i tym samym zdobył pierwszą bramkę dla drużyny Podkarpacki ZPN.

Wynik spotkania na 4-1 ustalił Vahe Mnatsakanyan w 78. minucie gry.

Mazowiecki ZPN w drugim meczu rozgrywanym o godzinie 11:00 przegrał po karnych 3-4 z Świętokrzystki ZPN. Po 90. minutach było 1-1.

W regulaminowym czasie gry dla drużyny z województwa świętokrzyskiego bramkę strzelił Daniel Szelągowski w 24. minucie a wyrównał Nikodem Niski zaledwie trzy minuty później.

W pozostałych meczach Zachodniopomorski ZPN przegrał z Dolnośląskim ZPN w stosunku 2-3 w drugim meczu rozgrywanym w Boguchwale.

Zawodnicy z dolnegośląska prowadzili 2-0 po golach Dominika Bąsińskiego z 22. minuty i Jakuba Saganowskiego jedenaście minut po przerwie. Piłkarze z okolic Szczecina doprowadzili jednak do wyrówniana za sprawą Marcela Wędrychowskiego, ktory pewnie wykorzystał rzut karny w 63. minucie a zaledwie trzy minuty później bramkę zdobył Bartosz Krzysztofek.

Gola na wagę zwycięstwa dla dolnoślążan zdobył Krzysztof Pochyra osiem minut przed końcem meczu.

Natomiast w równoległym meczu na stadionie Chemika Pustków młodzi reprezentanci Wielkopolskiego ZPN rozbili graczy Śląskiego ZPN aż 4-0.

Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Filip Szymalczak w 15. i 43. minucie spotkania a po jednym trafieniu dorzucili Jakub Kamiński trzy minuty przed końcem meczu i w doliczonym czasie meczu Łukasz Szramowski.

Warto zaznaczyć, że w tym turnieju jedna połowa trwa 40 minut, a więc mecze kończą się w 80 minucie.

PODKARPACKI ZPN - ŁÓDZKI ZPN 1-4 (0-1)

0-1 Oskar Błoch (25)
0-2 Jakub Jasiński (52)
0-3 Oskar Błoch (57)
1-3 Kacper Sadłocha (65-karny)
1-4 Vahe Mnatsakanyan (78)