2017-06-24 17:53:13

Zwycięstwo Unii Nowa Sarzyna. Sokół Sokolniki pod presją

Kolejne zwycięstwo Unii Nowa Sarzyna. (fot. achiwum)
Unia Nowa Sarzyna wygrała kolejny mecz. Tym razem ograła na wyjeździe Słowianina Grębów. Tym samym odskoczyła na 4 punkty Sokołowi Sokolniki, który jutro musi wygrać z LZS-em Ździary.

Unia Nowa Sarzyna była zdecydowanem faworytem w meczu z Słowianin Grębów i udowodniła to także na boisku. Nie minęło dziesięć minut gry a było 1-0 dla Unii, bramkę zdobył Michał Madej.

Piętnaście minut później drugiego gola dla przyjezdnych strzelił Kamil Bielak i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W 63. minucie meczu Michał Madej trafił do siatki po raz drugi i było 0-3.

Zawodnicy Słowianina Grębów, co prawda strzelili bramkę honorową w końcówce spotkania, ale na więcej nie było ich stać.

Wynik meczu ustalił Andrzej Sobota w 88. minucie trafiając na 4-1. Unia zgarnęła ważne trzy punkty.

Jutro Sokół Sokolniki musi wygrać, aby zachować szanse na awans. Jeśli zwycięży sami zainteresowani stoczą ze sobą bój o awans w ostatniej kolejce, która odbędzie się w środę 28 czerwca.

My już dziś zapraszamy Państwa do śledzenia naszego konta na YouTube, ponieważ prawdopodobnie będziemy pokazywać ten mecz na żywo. Czynimy ku temu starania.

0-1 Michał Madej (8)
0-2 Kamil Bielak (23)
0-3 Michał Madej (63)