2010-01-29 17:01:44

Jakub Popielarz w Lechii Gdańsk

Wychowanek Karpat Krosno Jakub Popielarz podpisał wczoraj 2-letni kontrakt z gdańską Lechią.
 
Były już pomocnik Karpat Krosno będzie występował w drużynie grającej w Młodej Ekstraklasie, będącej bezpośrednim zapleczem dla ekstraklasowej Lechii.
 
Popielarz to wychowanek Karpat, który piłkarskiego rzemiosła uczył się także w SMS Mielec, a w seniorskiej piłce zadebiutował w barwach Stali Mielec. Ostatnie pół roku występował w Karpatach i zagrał we wszystkich 15 jesiennych spotkaniach strzelając jedną bramkę.

Jakub Popielarz: "Chciałem podziękować wszystkim osobom związanym z Karpatami za możliwość reprezentowania przeze mnie barw krośnieńskiego klubu w minionej rundzie. Przenoszę się do zespołu Lechii Gdańsk, ponieważ w tym momencie mojej kariery najistotniejszy dla mnie jest rozwój sportowy. Myślę, że klub ten pozwoli mi osiągnąć wyższy poziom gry. Pozdrawiam wszystkich sympatyków Karpat, a kolegom z drużyny życzę spokojnego utrzymania, a w następnych latach awansu do wyższych lig! Mam cichą nadzieje, że jeszcze kiedyś będzie mi dane zagrać na Legionów o punkty w roli gospodarza. Ze sportowym pozdrowieniem. Papi".
 
źródło: karpatykrosno.net

Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem