2017-06-17 20:56:15

Zwycięstwo Karpat Krosno w Białej Podlaskiej na zakończenie rozgrywek

W ostatniej kolejce Karpaty Krosno pewnie pokonały Podlasie Biała Podlaska 3-1. Podopieczni Adama Fedoruka udanie zrewanżowali się za porażkę w Krośnie i pokazują, że jest w tym zespole spory potencjał.

Do przerwy nie oglądaliśmy bramek przy ul. Artyleryjskiej 9 w Białej Podlaskiej.

W 56. minucie Karpaty Krosno objęły prowadzenie za sprawą Romana Stepankova, a minutę później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę i było 2-0 dla gości.

Dwadzieścia minut przed końcem spotkania Podlasie Biała Podlaska zostało pogrążone przez Adriana Busztę i zwycięstwo Karpat było przesądzone.

Siergiej Krykun strzelił ostatnią bramkę w tym spotkaniu w 78. minucie i ustalił wynik spotkania na 1-3.

Karpaty Krosno udowodniły, że jak chcą to mogą wygrać. Kibiców z Krosna jednak bardziej od wyniku dzisiejszego meczu interesuje sytuacja w Karpatach, o czym będziemy informować na bieżąco na łamach naszego portalu.

Przypomnijmy, że już 5 lipca Karpaty Krosno zwołały nadzwyczajne walne zgromadzenie klubu. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj: Trzęsienie ziemi w Karpatach Krosno. Odchodzi 11 zawodników!