2017-06-17 16:16:16

Cosmos Nowotaniec pożegnał 3 ligę porażką z Sołą Oświęcim

Piłkarze Cosmosu Nowotaniec przegrali 2-3 z Sołą Oświęcim w meczu 34. kolejki 3 ligi gr. IV. Był to ostatni mecz sezonu.

W ostatnim meczu na trzecioligowym froncie gracze Cosmosu Nowotaniec chcieli godnie pożegnać się z kibicami.

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Już w 5. minucie prowadzenie miejscowym dał Ireneusz Zarzyka. Piłkarze Soły Oświęcim odpowiedzieli jednak bardzo szybko. Zaledwie kilkadziesiąt sekund później do wyrównania dopowadził Dawid Wadas.

Cosmos Nowotaniec nie odpuszczał i chwilę przed przerwą ponownie wyszedł na prowadzenie. Tym razem za sprawą Piotra Lasowskiego. Do przerwy gospodarze wygrywali jedną bramką.

Niedługo po zmianie stron Soła Oświęcim ponownie doprowadziła do remisu po trafienu Jakuba Snadnego, a w 67. minucie szalę zwycięstwa na korzyść gości przechylił Dawid Wadas.

1-0 Ireneusz Zarzyka (5)
1-1 Dawid Wadas (6)
2-1 Piotr Laskowski (41)
2-2 Jakub Snadny (49)
2-3 Dawid Wadas (67)