2017-06-12 18:11:27

Sokół Sokolniki zremisował z Sokołem Kamień, a Unia Nowa Sarzyna wygrała i jest nowym liderem

Sokół Sokolniki zremisował z Sokołem Kamień, a Unia Nowa Sarzyna zgarnęła trzy punkty i jest nowym liderem klasy O Stalowa Wola. Porażki doznały rezerwy Stali Stalowa Wola, a zwycięstwo odniosły Górnovia Górno i Bukowa Jastkowice.

Sokół Sokolniki zremisował na wyjeździe z Sokołem Kamień 1-1 i stracił fotel lidera klasy O Stalowa Wola.

Okazję wykorzystała Unia Nowa Sarzyna, która pokonała OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 3-1. Po 31. minutach gry Unia objęła prowadzenie za sprawą Krystiana Błajdy, a nieco ponad dziesięć minut później Eryk Sarzyński podwyższyl wynik spotkania na 2-0.

Tuż przed przerwą Kamil Guściora strzelił kontaktową bramkę. Na więcej gości nie było juz jednak stać, a wynik spotkania ustalił Arkadiusz Klocek w 70. minucie meczu.

W innych ciekawych pojedynkach klasy O Stalowa Wola rezrewy "Stalówki" przegrały 1-3 z Wisanem Skopanie, a Górnovia Górno wygrała swoje spotkanie 2-1.