2017-06-10 20:22:30

KS Wiązownica urwał punkt Wólczance Wólka Pełkińska

Piłkarze KS-u Wiązownica zremisowali 2-2 w wyjazdowym pojedynku z liderem, Wólczanką Wólka Pełkińska.

Goście rozpoczęli to spotkanie z wielkim animuszem i już w 11. minucie cieszyli się z prowadzenia po bramce Adriana Mołdocha.

Kilka minut później KS Wiązownica cieszył się z kolejnej bramki. Gola na 2-0 zdobył Maciej Sobczak.

W 20. minucie Wólczanka Wólka Pełkińska odpowiedziała kontaktowym trafieniem Macieja Lecha. Do przerwy lider przegrywał u siebie jedną bramką.

Wyrównujaca bramka dla Wólczanki padła na 10 minut przed końcem spotkania z rzutu karnego. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Maciej Lech dla którego była to druga bramka tego dnia.

0-1 Adrian Mołdoch (11)
0-2 Maciej Sobczak (14)
1-2 Maciej Lech (20)
2-2 Maciej Lech (80)