2017-06-10 16:46:06

Sokół Sieniawa pewnie pokonał Start Pruchnik

Gracze Sokoła Sieniawa bez większych problemów ograli ostatni w tabeli Start Pruchnik w meczu 33. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Prowadzenie gospodarzom dał w 26. minucie Sebastian Padiasek pewnym strzałem z rzutu wolnego. Do przerwy Sokół Sieniawa prowadził jedną bramką.

Drugi gol dla miejscowych padł w 62. minucie. Mateusz Padiasek zagrał do Wojciecha Tołpy, a ten skierował piłkę do bramki Adriana Czerwińskiego. 10 minut później na 3-0 dla Sokoła Sieniawa podwyższył Dawid Gnatek.

Honorowy gol dla Startu Pruchnik padł na kwadrans przed końcem spotkania, a jego autorem był Maciej Mikłasz.

1-0 Sebastian Padiasek (26)
2-0 Wojciech Tołpa (62)
3-0 Dawid Gnatek (72)
3-1 Maciej Mikłasz (74)

Sokół Sieniawa: Pawlus – Kardyś, D. Jędryas, S. Padiasek (46. M. Padiasek), Lipniarski, Stefan, Bursztyka (57. Tołpa), Wilusz, Kalin, Stefan (60. Czyrny), M. Jędryas (57. Gnatek).

Start Pruchnik: Czerwiński – Smalec, Gilarski (54. Gemra), Jabłoński, Kamiński, M. Mikłasz, Kubas (70. Jarosz), Pańko, Cząstka, Stanik, Parawa.

Sędziował: Marek Pająk (Mielec).