2017-06-05 20:45:40

Klasa O Jarosław. Remisy Granicy Stubno i Huragana Gniewczyna

Granica Stubno zremisowała w derbach z Felixem Leszno, a Huragan Gniewczyna z MKSem Kańczuga.

Granica Stubno zremisowała 1-1 z Felixem Leszno. Do przerwy nie było bramek, a w 63. minucie Łukasz Gołebiowski niespodziewanie dał prowadzenie Felixowi.

Na odpowiedź gospodarzy nie musieliśmy długo czekać, bo już po minucie Mariusz Błaszczyk zdobył wyrównującą bramkę. Gospodarze jeszcze starali się strzelić bramkę i zapewnić sobie awans, ale nie dali rady i z szampanami muszą poczekać co najmniej tydzień.

Jedyny rywal w walce o 4 ligę, czyli Huragan Gniewczyna zremisował z MKS Kańczuga 1-1. Podopieczni Marka Rybkiewicza prowadzili 1-0, po golu Wojciecha Majkutowskiego z 17. minuty spotkania. Na wyrownianie czekaliśmy aż do doliczonego czasu drugiej połowy. Wtedy bramkę dla Huraganu zdobył Adrian Bednarz.

Huragan ma jeszcze toeretyczne szanse na awans, ale Granicy brakuje 1 punktu w 3 kolejkach, także praktycznie wszystko jasne jeśli chodzi o awans z klasy okręgowej Jarosław.

W innych meczach LKS Sokołoszów pokonał Motor Grochowce 4-0, Sanoczanka Święte wygrała 3-1 z Płomieniem Morawsko.

Pogoń-Sokół Lubaczów wygrał 2-0 z Santosem Piwoda.