2017-06-05 18:55:33

Wisłok Strzyżów awansował do 4 ligi podkarpackiej

Wisłok Strzyzow wygrał 6-0 z Dynovią Dynów i po 3 latach wraca do 4 ligi podkarpackiej. Wisłok zapewnił sobie promocje do wyższej ligi na trzy kolejki przed końcem sezonu. Porażki doznała Sawa Sonina.

Wisłok Strzyżów rozbił Dynovię Dynów 6-0. Pierwsza bramka padła dopiero w 39. minucie, a jej autorem był Patryk Kwaśniczko. Po przerwie miejscowi nie mieli litości dla Dynovii. Najpierw Damian Grodzki strzelił na 2-0, a chwilę poźniej na listę strzelców wpisał się Krystian Baran .

W 68. minucie Maciej Rusin dołożył czwarte trafienie dla Wisłoka. Po jednej bramce strzelili także Adrian Szyszka i Jakub Krok. Dzięki temu zwycięstwu Wisłok Strzyżow awansował do 4 ligi podkarpackiej. Jest to powrót Wisłoka po 3 latach. Do końca sezonu pozostało jeszcze 3 kolejki.

Sawa Sonina niespodziewanie uległa Koronie Rzeszów 0-3. Bramki dla gości strzelali Maciej Staroń, Łukasz Obuch i Patrycjan Tłuczek.

W innych spotkaniach LKS Jasionka przegrała 0-7 z Jednością NiechobrzBratek Bratkowice zremisował ze Strumykiem Malawa 3-3, pomimo że jeszcze w 87. minucie przegrywał dwiema bramkami. Remis uratowali w końcówce Paweł Czaja i Paweł Hejning.

KS Stobierna pokonała KS Dąbrowki po golu z 81. minuty Andrzeja Drzała, a Crasnovia Krasne wygrała 2-1 z Gromem Handzlówka.