2017-05-29 14:53:52

Klasa O Dębica. Bez gry trzy punkty zgarnia Wisłoka Dębica. Wysokie zwycięstwo Stali II Mielec.

Wisłoka Dębica nie musiała grać aby zainkasować kolejne 3 punkty (wygrała mecz walkowerem). Wysoko, bo aż 7-1, wygrały rezerwy Stali Mielec. LKS Wiewiórka strzeliła pięć bramek Wildze Widełka.

Wisłoka Dębica bez gry zainkasowała trzy punkty. Za to Sokół Kolbuszowa Dolna musiała się nieco napocić aby utrymać kontakt z liderem tabeli.

Zawodnicy z Kolbuszowej Dolnej wygrali 2-0 z Radomyslanką Radomyśl. Goście objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania za sprawą Kamila Adrianowicza, wynik meczu ustalił Dawid Maziarz po 12 minutach gry.

Z kolei Stal II Mielec zaaplikowała aż 7 bramek Płomieniowi Zagorzyce. Aż cztery trafienia zaliczył w tym spotkaniu Sebastian Łętocha, który skompletował hat-tricka w trzynaście minut. Dwa trafienia zaliczył Piotr Małek, a jedną bramkę dołożył Marcin Dec. Bramkę na otarcie łez dla Płomienia strzelił Krzysztof Róg.

LKS Wiewiórka wygrała 5-0 z Wilgą Widełka po dwóch trafieniach Kamila Czerwca i Roberta Czerwca oraz bramce samobójczej.

0-1 Kamil Adrianowicz
0-2 Dawid Maziarz

Radomyślanka Radomyśl: Polak - Masłyk, Przybyło, Gruszka, Filar, Krzystyniak, Soboń, K. Dudek (70. Janeczek), D.Szydło, Grzanka (46. Cholewa), Dziewit (46. Sosin)

Sokół Kolbuszowa Dolna: Kozioł - B. Karkut, Ł. Gorzelany, Gaca, Skowron, Adrianowicz (88. Buda), Kołacz, Brudek, Prokop (60. Orzech), Maziarz, Korab (32. Zaskalski)