2017-05-29 11:45:14

Klasa O Stalowa Wola. Szczęśliwe zwycięstwo Sokolników, pogrom Nowej Sarzyny

Sokół Sokolniki w piątej minucie doliczonego czasu gry zdobył zwycięską bramkę z Słownianinem Grębów. Wysokie zwycięstwo zanotował wicelider tabeli Unia Nowa Sarzyna. Pogoń Leżajsk rozgromiła Unię Skowierzyn.

Niespodziewany przebieg miał mecz Sokoła Sokolniki. Już w 23. minucie gola dla Słowianina Grębów strzelił grający trener Paweł Wtorek. W trzeciej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy wyrównał Łukasz Adamczyk.

W drugiej połowie piłkarze Sokoła Sokolniki długo bili głową przysłowiowy w mur. Dopiero w 95. minucie miejscowych kibiców uszczęśliwił Krzysztof Koselak.

Z kolei takim obrotem sprawy zaniepokojeni byli piłkarze Unii Nowa Sarzyna, ktorzy liczyli na potknięcie Sokoła Sokolniki. Sami natomiast gładko rozprawili się z Strzelcem Dąbrowica 5-0. Bramki dla Unii strzelali Eryk Sarzyński, Mateusz Florek, Krystian Błajda, Wojciech Filip i Patryk Kwaśniak.

Pogromem zakończył się mecz Pogoni Leżajsk z Unią Skowierzyn. Gospodarze strzelili osiem bramek nie tracąc żadnej.

W innym ciekawym spotkaniu Klasy O Stalowa Wola, zawodnicy Sokoła Kamień zremsowali z trzecimi w tabeli rezerwami Stali Stalowa Wola 3-3.

0-1 Paweł Wtorek (23)
1-1 Lukasz Adamczyk (45+3)
2-1 Krzysztof Koselak (90+5)