2017-05-29 11:37:35

Igloopol Dębica wygrał w Jaśle z Czarnymi

Igloopol Dębica wygrał w wyjazdowym meczu 4 ligi podkarpackiej z Czarnymi Jasło.

Czarni Jasło wyszli na prowadzenie w 14. minucie spotkania po trafieniu Jakuba Stelmacha i wszystko początkowo wskazywało na to, że trzy punkty zostaną w Jaśle.

Wprawdzie w 38. minucie do wyrównania doprowadził Tomasz Draguła, ale jeszcze przed przerwą miejscowi znów wyszli na prowadzenie dzięki bramce Kamila Folwarskiego.

Po zmianie stron jednak  bramek cieszyli się tylko piłkarze Igloopolu Dębica. Najpierw z rzutu karnego do siatki trafił Łukasz Stefanik, a kilka minut później zwycięską bramkę dla "Morsów" zdobył Adrian Brzostowski.

Gol na 3-2 padł zresztą w dość nietypowych okolicznościach. Futbolówka odbiła się od nierówności na boisku i przeleciała nad głową Wiktora Cyrana, a Adrian Brzostowski musiał tylko skierować ją do pustej bramki.

1-0 Jakub Stelmach (14)
1-1 Tomasz Draguła (38)
2-1 Kamil Folwarski (45)
2-2 Łukasz Stefanik (53-karny)
2-3 Adrian Brzostowski (60)

Czarni Jasło: Cyran - Tusiński, Dziobek, Jamuła (63. Rodak), Dziedzic, Foryś, Munia, Nabożny, Stelmach, Kurdziel, Folwarski.

Igloopol Dębica: Psioda - Lamparty, Chmiel, T. Nalepka, Stefanik, Szczepanik, Draguła (67. Żydek), Syguła (88. Łapa), Sasal (78. Jędrzejczyk), Rokita (55. Machnik), P. Nalepka (55. Brzostowski).

Sędziował: Wojciech Wolan (Tarnobrzeg).