2017-05-29 11:03:17

Klasa O Krosno. Pogromy Sanoka i Beska. Zwycięstwo Markiewicza Krosno

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok i Przełom Besko idą łeb w łeb. Tym razem obie ekipy wysoko zwyciężyły na wyjazdach. Kolejne zwycięstwo zanotował Markiewicza Krosno i kolejnej wysokiej porażki na wyjeździe doznali piłkarze Nafty Jedlicze, tym razem w Korczynie.

Geo-Eko Ekoball Stal Sanok zgodnie z planem zwyciężył z Zamczyskiem Mrukowa. Wynik spotkania otworzył już w 3. minucie Mateusz Kuzio, ten sam zawodnik podwyższył wynik na 2-0 siedemnaście minut później.

W 25. minucie trzecią bramkę zdobył Jakub Ząbkiewicz. Na kolejnego gola kibice czekali az do 68. minuty, gdy piłkę w siatce umieścił Patryk Wójcik. Pięć minut przed końcem Kamil Adamiak strzelił piątą bramkę dla Stali Sanok, a w doliczonym czasie gry Dominik Pielech ustalił wynik spotkania na 6-0.
Przełom Besko pokonał Grabowiankę Grabówkę 5-2 i wciąż traci do Stali Sanok tylko 3 punkty.

Obie drużyny pewnie pokonują swoich rywali. Przełomowi pozostaje czekać na jakąś wpadkę Stali, choć nie będzie o to łatwo, bo sanoczanie są w świetnej dyspozycji.

W innym ciekawym spotkaniu Kotwica Korczyna pokonała Naftę Jedlicze w stosunku 4-1. Jest to kolejna porażka podopiczny Lecha Czai na wyjeździe. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Sławomir Jurczak, a jedną bramkę dorzucił Marcel Drozd. Honorową bramkę dla Nafty Jedlicze strzelił Damian Wąchała.

Kolejne 3 punkty zainkasowali piłkarze OKS Markiewicza Krosno, tym razem podopieczni Wojciecha Hejnara pokonamym polu zostawili Górnik Strachocina w stosunku 3 do 1.

0-1 Mateusz Kuzio (3)
0-2 Mateusz Kuzio (20)
0-3 Jakub Ząbkiewicz (25)
0-4 Patryk Wójcik (68)
0-5 Kamil Adamiak (85)
0-6 Dominik Pielech (90+1)