2017-05-28 20:43:04

KS Wiązownica lepszy od Piasta Tuczempy. Dwa gole Kacpra Ropa

Kacper Rop zdobył dwa gole dla KS-u Wiązownica (fot. archiwum).
KS Wiązownica wygrał 2-1 z Piastem Tuczempy w meczu 32. kolejki rozgrywek 4 ligi podkarpackiej. Obydwa gole dla gospodarzy zdobył Kacper Rop.

Miejscowi wyszli na prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Właśnie wtedy pierwszą z dzisiejszych dwóch bramek zdobył Kacper Rop.

Gracze Piasta Tuczempy zdołali doprowadzić do wyrównania chwilę przed przerwą. Gola na 1-1 zdoby w 44. minucie Rafał Noga.

Decydująca bramka dla KS-u Wiązownica padła kilka minut po zmianie stron. Kacper Rop strzelił swojego drugiego gola wykorzystując jedenastkę.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i KS Wiązownica pokonał Piast Tuczempy 2-1.

1-0 Kacper Rop (4)
1-1 Rafał Noga (44)
2-1 Kacper Rop (48-karny)