2017-05-27 19:14:01

III liga: Resovia pokonała JKS Jarosław

Resovia pokonała JKS Jarosław 2-1. Bramki dla "Pasiaków" zdobyli Dziedzic oraz Pałys Rydzik, natomiast dla JKSu trafił Aab.

Piłkarze Resovii objęli prowadzenie w 21. minucie gry za sprawą Sebastiana Dziedzica.

Dzięwięć minut później na ul. Wyspiańskiego 22 był już remis. Wyrównującą bramkę dla JKSu Jarosław zdobył Kamil Aab.
Po przerwie zaciekle atakowali podopieczni Szymona Szydełki i dopięli swego. W 73. minucie gry Dawid Pałys-Rydzik zdobył zwycięską bramkę dla Resovii.

Rzeszowianie kończyli mecz w dziesięciu ponieważ drużą żółtą kartką został ukarany Przemysław Żmuda. Na szczęście dla nich dowieźli korzystny rezultat do końca.

1-0 Sebastian Dziedzic (21)
1-1 Kamil Aab (30)
2-1 Dawid Pałys Rydzik (73)

Resovia: Pietryka – Żmuda, Domoń, Świst, Barszczak, Kmiotek, Wiejak, Frankiewicz, Staszczyk, Pałys-Rydzik, Dziedzic.