2017-05-27 13:21:13

Piąte zwycięstwo z rzędu Polonii Przemyśl. LKS Pisarowce pokonany

LKS Pisarowce uległ Polonii Przemyśl 0-1 na własnym boisku. Jest to piąte z rzędu zwycięstwo Polonii w 4 lidze podkarpackiej.

LKS Pisarowce po zwycięstwie w Ropczycach i remisie z Rzemieślnikiem Pilzno celował w zwycięstwo nad rozpędzoną Polonią Przemyśl. Do przerwy jednak na boisku przy ul. Stróżowskiej w Sanoku, gdzie rozgrywane było to spotkanie, nie oglądaliśmy żadnych bramek.
Po przerwie podopieczni Pawła Załogi podkręcili tempo. W 60. minucie Polonia Przemyśl zdobyła zwycięską bramkę za sprawą Pawła Piątka.

Jest to już piąty z rzędu mecz wygrany przez zawodników Polonii Przemyśl. Podopiczeni Damiana Niemczyka natomiast nie potrafią wygrać na własnym boisku od 1 kwietnia.

0-1 Paweł Piątek (60)