http://www.smsrzeszow.pl/podstawowka/pl/aktualnosc/572/spotkanie-naborowe

2010-01-28 19:01:26

Nigeryjczyk trenuje z Siarką, czekają jeszcze na Ukraińców

Podobne tematy Siarka Tarnobrzeg
Z drużyną Siarki Tarnobrzeg trenuje 25-letni Nigeryjczyk Otuata Prosper, który ma za sobą grę w Greckiej III lidze. W Tarnobrzegu czekają również na zawodników z Ukrainy.
 
Panujące w ostatnio w naszym kraju warunki atmosferyczne, szczególnie silny mróz bardzo źle, wpływają na tego zawodnika, który czuje się najwyraźniej zbyt spięty i jak na razie niczym specjalnym nie zaimponował. Nigeryjczyk może mieć przez to spore kłopoty z przepracowaniem całego okresu przygotowawczego z drużyną Siarki.

- Daję sobie jeszcze dwa dni na podjęcie ostatecznej decyzji w sprawie tego zawodnika – mówi trener Siarki Adam Mażysz.

Na początku lutego do Tarnobrzega ma przyjechać dwóch, może trzech piłkarzy z Ukrainy. Tą sprawę pilotuje jeden z podopiecznych Mażysza, Roman Bobak, który na polecenia trenera miał namówić rodaków na testy w Siarce.

Być może do tarnobrzeskiego zespołu dołączy też bramkarz Sylwester Janowski. Golkiper, który jest wychowankiem Siarki, ostatnio bronił barw Narwi Ostrołęka. Popularny “Jana” pamięta jeszcze czasy, gdy jego macierzysty zespół grał w Ekstraklasie.

„Siarkowcy” trenują w hali Ośrodka i Rekreacji "Wisła" oraz, mimo dużych mrozów, na powietrzu. W sobotę czeka ich pierwszy w okresie przygotowawczym sparing z I-ligową Stalą Stalowa Wola. Wstępnie ustalono, że mecz rozegrany zostanie na boisku w tarnobrzeskim Zwierzyńcu i rozpocznie się o godzinie 11.

Także drugi sparing Siarki, zaplanowany na 6 lutego z Sokołem Nisko, ma się odbyć na Zwierzyńcu, ale trenerzy obu drużyn ostateczną decyzję odnośnie lokalizacji podejmą dzień przed meczem biorąc pod uwagę stan płyty boiska.

źródło: Nowiny / futbolnews.pl


Komentarze

Skomentuj przez Facebook

Skomentuj bez logowania

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem