2017-05-24 19:33:08

Sokół Nisko wypunktował Stal Gorzyce

Gracze Sokoła Nisko wygrali 3-0 ze Stalą Gorzyce w środowej kolejce rozgrywek 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 25. minucie spotkania po trafieniu Michała Serafina. Kilka minut później na 2-0 dla Sokoła Nisko podwyższył Krystian Lebioda. Do przerwy miejscowi prowadzili dwiema bramkami.

Wynik spotkania na 3-0 dla Sokoła Nisko ustalił w 65. minucie Marcin Tur.

Dla Sokoła Nisko było to czwarte zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Artura Lebiody awansowali tym samym na 4. miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

Stal Gorzyce natomiast przegrali po raz drugi z kolei i są coraz bliżej spadku do okręgówki.

1-0 Michał Serafin (25)
2-0 Krystian Lebioda (33)
3-0 Marcin Tur (65)