2017-05-24 19:41:29

Zwycięstwo Błękitnych Ropczyce z Piastem Tuczempy

Na zdjęciu z prawej Mariusz Wiktor, strzelec zwycięskiego gola dla Błękitnych Ropczyce (fot. archiwum)
Piast Tuczempy przegrał z Błękitnymi Ropczyce 0-1 w meczu rozegranym w ramach 31. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W pierwszej połowie Piast Tuczempy nie dał rady sforsować bramki bronionej przez Błękitnych Ropczyce. Gola zdobyć nie udało się także gościom.

W drugiej odsłonie gry każda z drużyn miała swoje szanse, ale padła tylko jedna bramka.

Zwycięskiego gola dla gości strzelił w 69. minucie Mariusz Wiktor. Zawodnik Błękitnych Ropczyce zdobył bramkę z rzutu karnego.

Błękitni Ropczyce dzięki temu zwycięstwu oddalają od siebie znacząco widmo spadku.

0-1 Mariusz Wiktor (69- rzut karny)