2017-05-21 09:09:28

Wisłok Wiśniowa odprawił z kwitkiem Start Pruchnik. 8 goli!

Wisłok Wiśniowa pokonał Start Pruchnik w 30. kolejce 4 ligi podkarpackiej. Padło ażosiem goli.

Wynik spotkania otworzył Dawid Zimny w 11. minucie spotkania. Po pół godzinie gry Wisłok Wiśniowa prowadził już 2-0. Drugiego gola dla gospodarzy zdobył Łukasz Kosiba.

Chwilę później Kacper Sokołowski zdobył trzecią bramkę i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3-0.

Kwadrans po przerwie swoją drugą bramkę, a czwartą dla Wisłoka Wiśniowa strzelił Dawid Zimny.

Na kolejnego gola kibice musieli czekać kolejne 12 minut, gdy Łukasz Kosiba umieścił piłkę w bramce Startu Pruchnika i na tablicy świetlnej było 5-0.

Honorowego gola dla Startu Pruchnik strzelił Mateusz Czastka w 74. minucie spotkania, a po chwili Łukasz Kosiba skompletował hat-tricka ponownie dając swojej drużynie pięcobramkowe prowadzenie.

Rozmiary porażki Startu Pruchnik zmniejszył jeszcze Dariusz Garaba, który wpisał się na listę strzelców w 85. minucie meczu.

1-0 Dawid Zimny (11)
2-0 Łukasz Kosiba (29)
3-0 Kacper Sokołowski (32)
4-0 Dawid Zimny (60)
5-0 Łukasz Kosiba (72)
5-1 Mateusz Czastka (74)
6-1 Łukasz Kosiba (76)
6-2 Dariusz Garaba (85)