2017-05-20 20:25:31

Karpaty Krosno poległy w starciu z Motorem Lublin

Karpaty Krosno nie sprostały Motorowi Lublin i uległy 1-3 w starciu na Arenie Lublin w ramach 30. kolejki 3 ligi gr. IV.

Motor Lublin od początku meczu dyktował warunki na murawie i już w 26. minucie Kamil Cholerzyński strzelił bramkę na 1-0 dla gospdoarzy.

Po kolejnych dziesięciu minutach przed doskonałą szansą stanął Paweł Kaczmarek, który strzelił w poprzeczkę bramki Karpat Krosno. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i Motor Lublin prowadził jedną bramką.

Siedem minut po wzowieniu gry Karpaty Krosno doprowadziły do wyrówniania za sprawą Dawida Kuligi.

W 55. minucie sędzia podyktował rzut karny dla Motoru za zagranie piłki ręką piłkarza Karpat. Jedenastkę na gole gola zamienił Artur Gieraga i "Motorowcy" znów wyszli na prowadzenia.

Zaledwie 10 minut później było 3-1. Paweł Kaczmarek nie zmarnował sytuacji sam na sam i przelobował Przemysława Harwata.

Motor Lublin do końca spotkania kontrolował przebieg meczu i dowiózł cenne w kontekście walki o awans zwycięstwo nad ekipą Adama Fedoruka.

1-0 Cholerzyński (26)
1-1 Kuliga (52)
2-1 Gieraga (55- karny)
3-1 Kaczmarek (65)

Motor Lublin: Socha – Michota, Cholerzyński, Gieraga, Słotwiński, Kaczmarek, Tymosiak, Kamiński (63. Szysz), Oziemczuk, Majkowski, Paluch (63. Stachyra)

Karpaty Krosno: Harwat – Krupa, Kołodziej, Pawlak, Kantor, Mordec, Paszek, Buszta, Kuliga, Stepankov (70. Pelc), Cempa