2017-05-14 11:25:57

Stal Mielec bezbramkowo zremisowała z Wisłą Puławy

Stal Mielec zremisowała z Wisłą Puławy w ramach 30 kolejki 1 ligi. Nie padły żadne bramki.

Stal Mielec nie potrafi wygrać już od pięciu spotkań, natomiast dla Wisły Puławy był to czwarty mecz bez zwycięstwa.

Podopieczni Zbigniewa Smółki mocno ropoczęli sobotnie spotkanie. Już 8 minut po pierwszym gwizdku sędziego Tomasza Wajdy, Alyksandar Kolev powinien zdobyć bramkę, ale jego strzał zablokował Piotr Żemło.

W 23. minucie z kolei Piotr Marciniec był blisko bramki dla Stali Mielec, ale minimalnie chybił celu.

Wisła Puławy w pierwszej części meczu trzy razy (!) umieściła piłkę w bramce Tomasza Libery, ale trzykorotnie arbiter odgwizdał pozycję spaloną. Do przerwy było 0-0.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli zawodnicy Wisły Puławy, ale Konrad Nowak nie wykorzystał doskonałej sytuacji.

Podopiczeni Adama Buczka bardzo potrzebowali punktów i co raz mocniej atakowali, ale nie zdołali umieścić piłki w bramce Stali Mielec i mecz zakończył się podziałem punktów.
Wisła Puławy: Penkovets - Litwniuk, Poznański, Żemło, Sedlewski, Maksymiuk, Popiołek, Patejuk, Smektała, Pożak, Nowak (68. Idzik, 77. Kolehmainen)

Stal Mielec: Libera - Sadzawicki, Kiercz, Milekić, Getinger, Sobczak, Panajotow, Marciniec (84. Górka), Sulewski (73. Głowacki), Drzazga (88. Radulj), Kolev