2017-05-14 09:44:18

Ekoball Stal Sanok wygrała z Naftą Jedlicze i wciąż jest liderem

Po tym rzucie wolnym padł gol na 2-0 dla Stali Sanok.
Ekoball Stal Sanok pokonała Naftę Jedlicze w 23. kolejce V ligi okręgu krośnieńskiego. Bramki strzelali Mateusz Kuzio i Dawid Gąsior.

Piłkarze Ekoballu Stali Sanok przystępowali do tego spotkania z pozycji lidera klasy O Krosno, a Nafta Jedlicze była przed tą kolejką na 4. pozycji.

Ekoball Stal Sanok objęła prowadzenie w 35. minucie spotkania. Strzelcem pierwszej bramki w tym meczu był Mateusz Kuzio, który uderzył z linii pola karnego wykorzystując podanie Jakuba Ząbkiewicza.

Niespełna minutę później mieliśmy już 0-2. Bramkę zdobył Dawid Gąsior po wrzutce Konrada Kaczmarskiego.

Do przerwy Stal Sanok prowadziła dwoma bramkami.

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków ruszyli podopieczni Lecha Czai jednak nie potrafili umieścić piłki w bramce Piotra Krzanowskiego.

Stal Sanok utrzymała fotel lidera i jest na najlepszej drodze do awansu do 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Mateuz Kuzio (35)
0-2 Dawid Gąsior (36)

Nafta Jedlicze: Szczęsny - Zaremba, Gębarowski, Krawczyk, Gierlicki, Subik, Karol Rymarczyk, Konrad Rymarczyk, Czaja, Wąchała, Kut

Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Kaczmarski, Florek, Gąsior, Wójcik, Adamiak, Jaklik, Ząbkiewicz, Hydzik, Kuzio, Sieradzki