2017-05-13 19:37:48

Polonia Przemyśl wygrała ze Stalą Nowa Dęba

Piłkarze Polonii Przemyśl pokonali Stal Nowa Dęba 4-2 w meczu 29. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Niespodziewanie jako pierwsi z gola cieszyli się goście. W 10. minucie bramkę z rzutu karnego zdobył Szymon Serafin i Stal Nowa Dęba wyszła na jednobramkowe prowadzenie.

Niespełna kwadrans później do wyrównania doprowadził Paweł Piątek i do przerwy gracze Polonii Przemyśl remisowali ze Stalą 1-1.

Niedługo po zmianie stron o sobie przypomniał Radosław Adamski, który dał gospodarzom prowadzenie. Za kolejne 15 minut jednak znów odpowiedzieli goście ponownie doprowadzając do remisu po trafieniu Piotra Krawczyka.

Końcówca należała jednak do miejscowych. Gola n 3-2 dla Polonii Przemyśl strzelił w 72. minucie Krystian Kazek, a kilka minut przed końcem wynik spotkania ustalił Paweł Piątek.

0-1 Szymon Serafin (10-karny)
1-1 Paweł Piątek (24)
2-1 Radosław Adamski (51)
2-2 Piotr Krawczyk (66)
3-2 Krystian Kazek (72)
4-2 Paweł Piątek (86)